• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 235

15740977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24962085 15740977 Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,74 m.kw. usytuowane na 1 piętrze w cztero...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15879084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27607730 15879084 ORYGINALNIE URZĄDZONE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI PRZY UL. DĄBROWSKIEGO. TUŻ OBOK PLAC BOHATERÓW GETTA I BULWARY WIŚLANE, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
-
35 m2
2014
15839673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26757025 15839673 IDEALNE MIESZKANIE Z OGRODEM DLA RODZINY 50m² OGRÓD • GARAŻ • SPOKOJNA OKOLICA Pyskowice (ul. Krokusów 32). Dom, w którym znajduje się mieszkanie składa się z dwóch niezale...

Pyskowice (Śląskie, gm. Pyskowice)

1 900 PLN (38 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15829574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26636943 15829574 2-pokojowe mieszkanie Gliwice Jagiellońska - umeblowane, gotowe do zamieszkania Na wynajem nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33 m² , położone blisko centrum Gliwic , przy ul. Jagiellońskiej 1 . Idealna propo...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
-
33 m2
1990
15246706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 13725519 15246706 Wynajmę przestrzenny i pięknie zaaranżowany apartament o powierzchni 82 m.kw, usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętrowej luksusowej, odrestaurowanej willi z 1896r. w Kątach Wrocławskich. Nieruchomość składa się z kuchni połączonej z jadalnią, pok...

Kąty Wrocławskie (Katy wrocławskie) (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

3 000 PLN (37 zł/m2)

1
-
82 m2
1896
15883259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674809 15883259 Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,70 m², położone przy ul. Janickiego, na pograniczu Pogodna i os. Zawadzkiego. Lokal gotowy do wprowadzenia od zaraz.OPIS MIESZKANIA:Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (69 zł/m2)

2
-
35 m2
1930
15882683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673055 15882683 Mieszkanie na wynajem - 3 pokoje, duży ogród ul. Plebiscytowa Gliwice Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. Lokal składa się z: - 3 pokoi (w tym 1 pok...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 600 PLN (22 zł/m2)

3
-
73 m2
1960
15835385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26713337 15835385 Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wrocław. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 43,23 m. kw, usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15860963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje | osobna kuchnia | parking za szlabanem 27191610 15860963 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.2 pokoje osobna kuchnia 55,6 m² parking za szlabanemCena najmu: 2 800 zł miesiącPowierzchnia: 55,6 m²Piętro: 23Piwnica: takMie...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
-
55 m2
2002
15812328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26482194 15812328 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15585292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21880340 15585292 MIESZKANIE TYPU STUDIO Z 2 OGRÓDKAMI I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, BLISKO CENTRUM MIASTA W KAMERALNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RONDO CZYŻYŃSKIE. IDEALNE DLA OSOBY PRACUJĄCEJ LUB STUDENTA. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPI...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15893220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27904247 15893220 3 POKOJOWY APARTAMENT Z BALKONEM I PARKINGIEM, UL. DĄBSKA W DZIELNICY GRZEGÓRZKI WIECZYSTA, NIEOPODAL TAURON ARENA I PARK LOTNIKÓW. DOSTĘPNOŚĆ: OD 31. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Funkcjonalne mieszkanie z 2 oddzielnymi sypialniami . Znajduje si...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (84 zł/m2)

3
-
45 m2
2021