• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 249

15874994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stylowa kawalerka. Apartamenty Jagiellońskie. 27524886 15874994 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Poszukujesz na wynajem kawalerki w świetnej lokalizacji? Posiadamy w ofercie wspaniałe miesz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (64 zł/m2)

1
1
25 m2
2022
15889659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27856730 15889659 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 122 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i PKP Warszawa Wola, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (42 zł/m2)

2
-
122 m2
1965
15889616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856553 15889616 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 43 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 440 PLN (80 zł/m2)

2
-
43 m2
1965
15884411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Świeżo wykończone 39m I 27701639 15884411 Nowe, jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - wysoki standard, świetna lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko - Łostowice.Z przyjemnością prezentuję nowe mieszkanie do wynajęcia, świeżo wykończone, położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z w...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 550 PLN (65 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15870823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia dwa pokoje Sopot ul. Łokietka 27440779 15870823 Do wynajęcia stylowo urządzony, dwupokojowy apartament z ogródkiem o powierzchni ok. 60 m2 położony na parterze w kameralnym budynku wybudowanym w 2003 roku przy ul. Łokietka w Sopocie. Lokal w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia od zaraz. Prefe...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
60 m2
2003
15889619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856552 15889619 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 PLN (35 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856550 15889618 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18,40 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

644 PLN (36 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856548 15889617 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.195 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, na warszawskim Żoliborzu,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 825 PLN (35 zł/m2)

5
-
195 m2
1998
15887493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27784499 15887493 Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4BDo wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczko Wilanów, ul. Sarmacka 4B.Szczegóły nieruchomościPowierzchnia:...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 160 PLN (95 zł/m2)

3
-
65 m2
2017
15886604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27762803 15886604 Do wynajęcia w pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu. Świetna lokalizacja łącząca ciszę z bardzo dobrą komunikacją.Najważniejsze informacje:Lokalizacja: Olsztyn, ul. LazurowaPiętro: 1 (w budynku jest winda)Atuty: Klim...

Jaroty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

3 500 PLN (59 zł/m2)

3
1
59 m2
2022
15870327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27427146 15870327 Dom w centrum Tomaszkowa, 200m do sklepu i przystanku.Na parterze przestronny salon z kominkiem, duża kuchnia i łazienka z prysznicem.Na piętrze 2 duże sypialnie i łazienka z wanną.Dom ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym. Dodatkowo możliwość ogrze...

Tomaszkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

4 500 PLN (49 zł/m2)

3
2
92 m2
1995
15869681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27407156 15869681 Duże dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w zrewitalizowanej 'Kamienicy przy Teatrze' 200m od ulicy Piotrkowskiej. Kamienica po pełniej rewitalizacji z windą i bardzo ładnym podwórzem. Wydzielone miejsce na rowery. Mieszka...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (30 zł/m2)

2
1
53 m2
1915