• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 249

15862382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27224999 15862382 Do wynajęcia mieszkanie w Nowej Rudzie przy ul. Ogrodowej.Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku na 1. piętrze.Na powierzchnię 26 mkw składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, duża sypialnia i łazienka.Mieszkanie wyposażone jak na zdjęciach...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

1 200 PLN (46 zł/m2)

2
1
26 m2
1970
15865117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27288959 15865117 Do wynajęcia obiekt produkcyjno-handlowo-usługowy o powierzchni 286 mkw, wysokości wnętrz 4,5 m + lakierniasuszarnia o powierzchni 32 mkw, co daje łącznie ok 320 mkw powierzchni użytkowej. Lokalizacja tuż przy strefie przemysłowej. Usytuowany na pros...

Bystrzyca Kłodzka (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)

8 300 PLN (26 zł/m2)

11
-
315 m2
1980
15680069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23818198 15680069 Do wynajęcia lokal usługowy gotowy do prowadzenia wymarzonej działalności przy ul. Wolności 294 w Zabrzu. Idealny pod butik, biuro obsługi czy salon kosmetyczny.Sala ekspozycyjna o powierzchni 22,30m2, pomieszczenie socjalne z toaletą o powierzchni 1...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 700 PLN (90 zł/m2)

11
-
30 m2
1900
15684730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23909086 15684730 Lokal na wynajem 161,49 m² idealny na biuro, kancelarię, gabinety i wiele więcej!Szukasz przestrzeni, która połączy prestiż, funkcjonalność i świetną lokalizację? Mamy przyjemność zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 161,49 m², który spełni o...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

6 900 PLN (43 zł/m2)

2
1
161 m2
1910
15831929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26701286 15831929 Wynajem domu dla pracowników 140 m² 6-15 osób Do wynajęcia funkcjonalny dom o powierzchni 140 m², przystosowany do zakwaterowania pracowników. Nieruchomość idealna dla firm, ekip budowlanych oraz pracowników kontraktowych.Układ i wyposażenie:- 3 p...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

5 000 PLN (36 zł/m2)

3
1
140 m2
1970
15812374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26489653 15812374 do wynajęcia 1090m2 w miejscowości Pruszków320m2 Magazyn do wynajęcia i 770m2 Pomieszczenia Biurowena etapie wykończenia można zasugerować zmiany wedle potrzebHALA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA I NOWE POMIESZCZENIA BIUROWECzy wiesz, że możemy przygotować dla...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

50 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
1090 m2
-
15412540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 17968397 15412540 W przemysłowej dzielnicy Kłodzka, z własnym parkingiem. Obiekt składający się z hali wysokiego składowania (6m wysokości) o powierzchni 240 m2 oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych. Dodatkowa powierzchnia biurowa na piętrze (ok. 60 m2).Generalny re...

Kłodzko (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

7 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15094456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9674064 15094456 Lokal o pow. 22,1 m2 znajduje się na I piętrze w budynku zlokalizowanym w samym sercu Radzymina. Lokal składa się z 1 pomieszczenia biurowego o powierzchni 22,1 m2. Idealny pod wynajem na Kancelarię Adwokacką, pracownię, jak również na siedzibę firm...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
-
22 m2
1908
15140587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10755467 15140587 Lokal do wynajęci w centrum Zabrza przy dworcu PKP z ruchliwą ulicą do dowolnej działalności. Lokal składa się z części głównej oraz zaplecza z łazienką i małym aneksem kuchennym z możliwością dowolnej przebudowy. Obecnie w lokalu jest zakład fryzjer...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

4 000 PLN (125 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15094447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9674065 15094447 Lokal o pow. 48,3 m2 znajduje się na I piętrze w budynku zlokalizowanym w samym sercu Radzymina. Lokal składa się z 2 pomieszczeń biurowych o powierzchni 26,3 m2 i 22 m2. Idealny pod wynajem na Kancelarię Adwokacką, Notarialną, a także na prowadzeni...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
-
48 m2
1908
15889240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846219 15889240 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 39 M2 - STARE MIASTO - SZCZEPIN ul. Lubińska. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, usytuowane na 2 piętrze w budynku dziesięciopiętro...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15059135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 8532988 15059135 Prezentuje halę magazynowa w Lubiczu Dolnym. Magazyn wielkości 4000 mkw. o wymiarach 40 x 100 m. Hala 4000 mkw, wysokości około 8 m. Posiada dwa doki załadunkowe oraz możliwość wyjazdu na plac parkingowy czyli na 0. Dodatkowo około 70 mkw biur z sza...

Lubicz Dolny (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubicz)

65 000 PLN (16 zł/m2)

11
-
4000 m2
-