• Nieruchomości na wynajem

Lokal Komercyjny lokal biurowy

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 1483m2
  • Rodzaj Lokal biurowy
  • Cena 94 294 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 1483 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu 15C.

Biuro zostało zaprojektowane w układzie open space z wydzielonymi pomieszczeniami, salkami konferencyjnymi oraz częścią socialną.

W skład którego wchodzi:

- Open space
- Wydzielone biura
- Sale konferencyjne
- Kuchnia , łazienka

Budynek cechuje się najwyższą klasą efektywności energetycznej, co przekłada się na komfort pracy oraz optymalizację kosztów eksploatacyjnych. Do dyspozycji najemców pozostaje reprezentacyjne lobby, recepcja oraz pełna obsługa administracyjna i techniczna budynku.

- Budynek klasy A
- Recepcja i całodobowa ochrona
- Kontrola dostępu
- Systemy klimatyzacji i wentylacji

Opłata eksploatacyjna 27,10 zł za m2 z powierzchni brutto.
Kaucja 2 miesięczna

Zapraszam na prezentację nieruchomości !!!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Cena ofertowa w EURO: 22245 cena w PLN:94294 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895912
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:13 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11
  • Piętro: 5 / 5

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Radosław Kienigsman

Radosław Kienigsman

+48XXXXXX188
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15895912

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

94 294 PLN

64 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Radosław Kienigsman

+48574599188

Główne cechy:

  • Powierzchnia 1483m2
  • Pokoje 11

- Systemy klimatyzacji i wentylacji

Opłata eksploatacyjna 27,10 zł za m2 z powierzchni brutto.
Kaucja 2 miesięczna

Zapraszam na prezentację nieruchomości !!!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Cena ofertowa w EURO: 22245 cena w PLN:94294

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895912
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:13 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11
  • Piętro: 5 / 5