• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Łódź

Znalezionych ofert: 141

14933952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 5054843 14933952 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIApartament 65m2 Centrum 4 pokoje miejsce garażoweLokalizacja: Centrum Łodzi, ul. Senatorska 29 przy KilińskiegoBudynek: apartamentowiec, rok oddania 2022, udogodnienia: winda, osiedle ogrodzone, monitorowane, ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 800 PLN (58 zł/m2)

4
-
65 m2
2022
15677156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23785775 15677156 NUMER OFERTY W BIURZE: WMELB182025Oferta wyłącznie w naszym biurze.Mamy do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły z lat '50. Powierzchnia mieszkania to 36,29 m2 i składa się na nią 25-...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 000 PLN (56 zł/m2)

1
1
36 m2
1952
15764112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25439340 15764112 NUMER OFERTY W BIURZE: WLEL582025Marzysz o miejscu, które przyciągnie klientów i stanie się rozpoznawalnym punktem na mapie miasta?Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo -usługowy o powierzchni 299  m² - doskonały na dyskont, bank, aptekę, drogerię lu...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

16 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
299 m2
-
14938243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5128903 14938243 NUMER OFERTY W BIURZE: WLMM252B2019Oferujemy do wynajęcia piętro o powierzchni 729 m2 w obiekcie produkcyjnym zlokalizowanym w Łodzi, dzielnica Górna, osiedle Chojny. Zakład został wybudowany w 2006 roku o całkowitej powierzchni użytkowej 1560 m2 o w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

16 038 PLN (22 zł/m2)

11
-
729 m2
2006
14938287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5128904 14938287 NUMER OFERTY W BIURZE: WLMM252A2019Prezentowana nieruchomość to atrakcyjny obiekt produkcyjny zlokalizowany w Łodzi, dzielnica Górna, osiedle Chojny. Zakład został wybudowany w 2006 roku o powierzchni użytkowej 1560 m2 o wymiarach 48m x 18m i wysokoś...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

31 200 PLN (20 zł/m2)

11
-
1548 m2
2006
15826551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26649579 15826551 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper KurczakTel.: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Górniaku, w miejskiej zabudowie kamienic. W bezpośrednim otoczeniu dostępne są sklepy, punkty usłu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 200 PLN (75 zł/m2)

1
1
16 m2
1910
15812620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26540010 15812620 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie w kamienicy na Starym Polesiu. W okolicy pełna infrastruktura: komunikacja miejska, sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne. Do CH Manufaktura kilka minut spacerem, p...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 000 PLN (67 zł/m2)

1
-
15 m2
1920
15425545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18282480 15425545 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPROMOCJA - czynsz najmu za lokal 4.150,00 zł netto miesięcznie.opłaty eksploatacyjne: 7,00 złm2+ opłata za zużycie mediów WEJŚCIE DO LOKALU BIUROWEGO OD ul.Piłsudskiego 153Lokal biurowy znajduje się na I ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 150 PLN (30 zł/m2)

4
-
137 m2
-
15811530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26436034 15811530 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 68 m2 w inwestycji Fuzja. To miejsce emanuje niepowtarzalną atmosferą i jest doskonałą propozycją dla tych, którzy poszukują nie tylko mieszkania, lecz także stylowego i wyjątk...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 250 PLN (48 zł/m2)

3
1
67.74 m2
2023
15820201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26620203 15820201 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską ul. Pogonowskiego 6, ŁódźMam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w centrum Łodzi – przy ul. Pogonowskiego 6. To komfortowa propozycja d...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 400 PLN (57 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15821542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26578252 15821542 Przępiękny narożny lokal w prestiżowej inwestycji La Vie Art.Przedmiotem najmu jest narożny lokal usługowy o powierzchni ok. 203m2, który znajduje się w Łodzi przy ul. 6 Sierpnia 10.Lokal znajduje się w inwestycji La Vie Art, przy skrzyżowaniu ulicy ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

18 347 PLN (90 zł/m2)

11
-
203.86 m2
2026
15792303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26011733 15792303 PRZEDSTAWIAM PAŃSTWU KOLEJNĄ PEREŁKĘ :) Lokalizacja : Łódź ulica Sprawiedliwa Do Manufaktury tylko 3km:) do przystanku autobusowego około 500m. Przedszkole w okolicy i szkoła podstawowa. Mieszkanie jest świeżo wyremontowane , wszystkie meble ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
44 m2
-