• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Gdańsk Przymorze

Znalezionych ofert: 37

15894633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje świeżo wykończone, loggia, widok, winda 27947988 15894633 W pełni urządzone mieszkanie dwupokojowe mieszkanie, położone na 12. piętrze nowoczesnego budynku na Gdańskim Przymorzu. Lokal mieszkalny świeżo po remoncie, z nowymi meblami, gotowy do wprowadzenia się od zaraz.Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 250 PLN (81 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15893612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27915099 15893612 Na wynajem przestronne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 83 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska – w kameralnej Rezydencji Marina.Zaledwie kilka minut spacerem od plaży i mola w Brzeźnie. To lokalizacj...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
-
83 m2
-
13283597 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie na ul.Lęborskiej 9172080 13283597 Nowoczesne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.46m2 w Gdańsku na Przymorzu przy ul.Lęborskiej.Budynek z 2019r. z windą na terenie zamkniętym.W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (67 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15736511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874266 15736511 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Nowoczesny biurowiec klasy ,,A,, w Gdańsku Przymorze.Standard budynku:- recepcja,- ochrona,- kontrola dostępu- parking naziemny ogólnodostępny,- hala garażowa- windy,- dostęp 24h,- kuch...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 408 PLN (96 zł/m2)

1
-
25 m2
2012
15862471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27228208 15862471 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Nowoczesny biurowiec klasy ,,A,, w Gdańsku Przymorze.Standard budynku:- recepcja,- ochrona,- kontrola dostępu- parking naziemny ogólnodostępny,- hala garażowa- windy,- dostęp 24h,- kuch...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 589 PLN (93 zł/m2)

1
-
60 m2
2012
15736461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874261 15736461 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem powierzchnia biurowa w obiekcie przy ul. Kołobrzeskiej.Dostęp do budynku 247.Moduł biurowy z podziałem na open space + 4 gabinety, aneks kuchenny i toalety na wyłączność.Bi...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 480 PLN (65 zł/m2)

6
-
192 m2
2015
15870547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27429724 15870547 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Nowoczesny biurowiec klasy ,,A,, w Gdańsku Przymorze.Lokal składa się z powierzchni open space 77 m.kw + gabinet 24,58 m.kwMożliwość dobrania (ciemnej) salki konferencyjnej - 11 m.kwSta...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 243 PLN (92 zł/m2)

2
-
101 m2
2012
15581005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21782622 15581005 OD ZARAZ. LOKAL BIUROWY O POWIERZCHNI 150 M2 W BARDZO DOBRYM STANDARDZIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI – W CENTRUM DZIELNICY PRZYMORZE - MAŁE.Biura mieszczą się na parterze oraz na 1. i 2. piętrze domu wolnostojącego typu 'bliźniak' z niezależny...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (47 zł/m2)

7
-
150 m2
2006
15399934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17679418 15399934 OD ZARAZ. WYŁĄCZNIE NA BIURO - SIEDZIBĘ FIRMY. PRZESTRONNY, USTAWNY LOKAL BIUROWY 3 - POZIOMOWY, POŁOWA DOMU TYPU 'BLIŹNIAK' + GARAŻ W CZYNSZU NAJMU ŁĄCZNIE OK. 200 M2 W SUPER DOGODNEJ LOKALIZACJI NA UROKLIWYM 'PRZYMORZU MAŁYM'! –...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 500 PLN (28 zł/m2)

12
-
200 m2
1980
15577257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21694557 15577257 Do wynajęcia lokal biuro przy ul.Kołobrzeskiej o powierzchni użytkowej 198,20m2.Lokalbiuro znajduje się na II piętrze budynku usługowo-handlowego z windą. Lokal składa się z recepcji, małych pokoi biurowych, jednego dużego pomieszczenia typu open-spa...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 883 PLN (65 zł/m2)

11
-
198 m2
-
15761242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25374845 15761242 Na wynajem - 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na 3. piętrze wraz z balkonem oraz piwnicą. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, po lekkim odświeżeniu i renowacji, w pełni wyposażone w sprzęty AGD  oraz umeblowane. Sąsiedzi są...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45 m2
1968
14195459 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie biurowe w Arkońska Business Park 5117 14195459 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia powierzchnia biurowa w Arkońska Business Park w Gdańsku.Dostępne zróżnicowane moduły biurowe już od 260- 765 m2. Całkowita dostępna powierzchnia to obecnie 2876m2.Standard wykończenia:- klimatyzacja- podn...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 575 PLN (60 zł/m2)

11
-
260 m2
2008