• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Gdańsk Wrzeszcz

Znalezionych ofert: 94

15861447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 100 m² Wrzeszcz |Idealny pod usługi i biuro 27207295 15861447 Lokal usługowy o powierzchni ok. 100 m², położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu. Przestrzeń idealnie sprawdzi się pod działalność kosmetyczną, fryzjerską, gabinety beauty, biuro, a także usługi medyczne - np. stoma...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 500 PLN (65 zł/m2)

5
-
100 m2
-
15786616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne mieszkanie 2-pokojowe na O. Magellana 25911723 15786616 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty nieruchomościMieszkanie dostępne od 14 września,Słoneczne mieszkanie z zachodnią ekspozycją i widokiem na las,Funkcjonalny u...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (66 zł/m2)

2
1
41 m2
2013
15881914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
kawalerka na Garnizonie z ogródkiem i halą garażow 27652756 15881914 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Atuty nieruchomości:nowoczesne budownictwo w prestiżowej lokalizacjiogródeksąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,bliskość pasa nadmorskiego,prestiżowa dzielnica,miejsce w hali garażowejLokalizacja:Mieszk...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (104 zł/m2)

1
-
27 m2
2017
15882211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wrzeszcz, 2 pok z balkonem 27658353 15882211 Informacja: tylko najem okazjonalny!2 POKOJE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI.BUDYNEK: lokal mieści się na 3 piętrze w budynku z lat 70 tych, utrzymany w bardzo dobrym stanie, Zadbana, czysta klatka schodowa, zamykana na klucz ( domofon, monitoring )poses...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (62 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
13982972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2293525 13982972 Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla 10 pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu. Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu.W skład lokalu wchodzą 4 niezależne pokoje, osobna k...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
-
14350482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2661610 14350482 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Trawki ( Gdańsk -Wrzeszcz).Dwa niezależne pokoje ( salon w pełni wyposażony i umeblowany z balkonem), sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą ubraniową,kuchnia w pełni wyposażona oraz łazi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15513744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20208004 15513744 Dzień dobry,Posiadamy do wynajęcia powierzchnie biurową ( 3 biurka w formie open space).Dostęp do pomieszczeń socjalnych, oraz do drukarki,sali konferencyjnej oraz kuchni.Cicha działalność.Cena za 3 BIURKA wynosi 2500 zł netto + opłaty w sumie około ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (42 zł/m2)

1
-
60 m2
-
15861805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212859 15861805 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL. Lokal w zmodernizowanym budynku biurowym w centrum Wrzeszcza.Standard budynku:- ochrona,- monitoring,- windy,- parking naziemny,- zasilanie awaryjne,- dostęp 24h.Lokale po remoncie wyposażone w:- klimatyza...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 614 PLN (37 zł/m2)

12
-
422 m2
1995
15847395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26911921 15847395 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem od zaraz lokal usługowy o powierzchni 115 m.kwLokal nadaję się zarówno na działalność handlowo – usługową jak i na cele biurowe.Niewątpliwym atutem jest dostęp do lokalu z ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 000 PLN (104 zł/m2)

6
-
115 m2
2000
15835409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26714601 15835409 Oferta bez prowizji Lokal biurowo-usługowy na parterze obiektu apartamentowego Quattro Towers w Gdańsku Wrzeszczu. Lokal o powierzchni 65m2 bardzo dobrze doświetlony- witryny z trzech stron. Lokal w formie open space z wydzieloną toaletą. Możliwość d...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 000 PLN (92 zł/m2)

1
-
65 m2
2008
15885186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27719679 15885186 Oferta bez prowizji Nietuzinkowy lokal w przyziemiu Willi w centrum Wrzeszcza.Lokalizacja z świetnym dostępem do komunikacji miejskiej, pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, biurowej, kancelaryjnej.Lokal o powierzchni 106m2 do własnej aranżacji. ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 180 PLN (30 zł/m2)

3
-
106 m2
1900
15877299 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27565186 15877299 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL Lokal handlowy do wynajęcia w centrum Wrzeszcza przy ul. Dmowskiego - głównej ulicy łączącej dworzec Gdańsk Wrzeszcza z aleją Grunwaldzką i centrum handlowym Manhattan.Lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (95 zł/m2)

2
-
41 m2
1960