• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 29

15841284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26788351 15841284 Nowoczesna powierzchnia magazynowa z częścią biurową.Duży plac manewrowy, pełny monitoring. Media:prąd,woda,gaz,szambo,światłowódProdukcja: jest możliwa i akceptowalna.Hala jest w terenie przemysłowym, można zmienić przeznaczenie na produkcję &nd...

Grodzisk Mazowiecki (Kozerki) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

95 800 PLN (41 zł/m2)

1
-
2360 m2
2026
15880962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27618808 15880962 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 7 560 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z dedykowaną powierzchnią biurowo-socjalną (do wybudowania zgodnie z zapotrzebowaniem).Powierzchnia magazynowa spełni...

Grodzisk Mazowiecki (Chlebnia) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

163 037 PLN (22 zł/m2)

1
-
7560 m2
2025
15879141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27608948 15879141 NIERUCHOMOŚĆDo wynajęcia segment środkowy o powierzchni całkowitej 60m2.Nieruchomość na parterze składa się z przedsionka, salonu z aneksem kuchennym oraz toalety. Na piętrze znajdują się dwie przestronne i jasne sypialnie oraz łazienka z wanną. ZALE...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

5 000 PLN (100 zł/m2)

3
1
50 m2
2023
15718376 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24552412 15718376 NieruchomośćDo wynajęcia lokal o powierzchni ok 99,65  m2 w nowoczesnej kamienicy z 2023rLokal handlowo-usługowy z przeznaczeniem na sklep, biuro, gabinet, usługi.Idealna lokalizacja w samym centrum Grodziska MazowieckiegoZaletyLokal z bezpośrednim w...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

7 500 PLN (76 zł/m2)

11
-
99 m2
2023
15718370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24552334 15718370 Do wynajęcia działający lokal gastronomiczny gotowy, dochodowy biznes!Na wynajem oferujemy w pełni działający lokal gastronomiczny, zlokalizowaną w wolnostojącym budynku o powierzchni 165 m², usytuowanym na działce o powierzchni ok. 950 m². Powierzc...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

15 000 PLN (91 zł/m2)

1
-
165 m2
2000
15718443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 24552628 15718443 NIERUCHOMOŚĆDo wynajęcia dom o powierzchni całkowitej 100m2, na działce 710m2.Nieruchomość na parterze składa się z dwóch pokoi (15, 20m2), kuchni, łazienki oraz ganku. Na pietrze znajdują się dwa pokoje (12,10m2)ZALETYDom po generalnym remoncie, got...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

7 500 PLN (75 zł/m2)

4
1
100 m2
2020
15872019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27484069 15872019 Do wynajęcia nowy i urządzony segment w Grodzisku Maz. Na parterze: - pokój dzienny z wyjściem do ogródka o pow. 40 m2- umeblowana, otwarta kuchnia- z AGD (zmywarka, lodówka, pralka) - wc - wiatrołap Na piętrze: - 2 sypialnie - widna łazienka 2 miejs...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

5 000 PLN (83 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15864543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27268659 15864543 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 100 m2, w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Orzeszkowej, usytuowany na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku, wybudowanym z cegły w 1995r. Czynsz 5000 zł + 23 % VAT + opłaty licznikowe prąd, woda,...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

5 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
100 m2
1995
12714189 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 85420 12714189 Do wynajęcia nieruchomość gruntowa, w centrum Grodziska Maz. o całkowitej powierzchni 3615mkw. Nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym o pow. około 100mkw. w stanie do remontu składającym się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki. Działka 3615 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Centrum) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

6 000 PLN

-
-
3615 m2
-
15797511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26150333 15797511 WYNAJEM Lokal Premium 320 cm Gabinet Kancelaria Apartament Taras + ParkingDla wymagających. Do wynajęcia unikatowy lokal o powierzchni 73m2 i wysokości aż 320 cm, zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony w standardzie premium. Ide...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

6 250 PLN (86 zł/m2)

3
1
73 m2
2021
15368897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16959049 15368897 Grodzisk Mazowiecki piękne obszerne mieszkanie w przedwojennym domu - na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 na piętrze , składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Z dużego pokoju wyjście na obszerny taras. Zadbane. Mieszkanie w ...

Grodzisk Mazowiecki (Os. szczęsne) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 500 PLN (39 zł/m2)

3
-
90 m2
1924
15779899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25793509 15779899 Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w centrum miasta, przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal idealny dla singla lub pary, dostępny od zaraz.Podstawowe informacje:-2 pokoje: salon z aneksem kuchennym + sypialnia-łazienka-prze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 700 PLN (79 zł/m2)

2
-
34 m2
-