• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 29

15830036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26660335 15830036 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia nowe mieszkanie położone w apartamentowcu Mozaika oddanym w grudniu 2024 r. znajdującym się w samym centrum Grodziska Mazowieckiego, przy ul. Kościuszki 11.Nowe, dopiero co wykończone.Wolne od...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 850 PLN (66 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15718373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24552336 15718373 Do wynajęcia lokal usługowy 130 m² idealny pod klinikę lub przychodnię Grodzisk Mazowiecki, centrumOferuję na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 130 m², zlokalizowany w centrum Grodziska Mazowieckiego, w doskonałej lokalizacji na par...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

7 000 PLN (54 zł/m2)

3
1
130 m2
2011
15744770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25043978 15744770 Funkcjonalne mieszkanie na 2 piętrze idealne dla singla, pary lub małej rodziny.W skład mieszkania wchodzą:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka-KorytarzZalety:-Ogrodzona posesja-Cicha i spokojna okolica-Blisko szkoła, sklepy, basen-Stacja W...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 400 PLN (80 zł/m2)

2
-
30 m2
1980
15256154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13968311 15256154 Do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie na os. Bairda - 2 słoneczne pokoje - urządzona kuchnia- z lodówką- duża łazienka- z pralką- wygodny przedpokój - loggiaWolne od zaraz. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, czyste i zadbane. Cena wynajmu: 260...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 600 PLN (60 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15179423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 11829091 15179423 Do wynajęcia działka o powierzchni 8800 m2.Działka znajduje się w odległości ok. 4 km od wjazdu na autostradę A2 od strony Grodziska Mazowieckiego.Znakomita lokalizacja na usługi magazynowe, transportowe i produkcyjne.W najbliższym czasie plac zosta...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

10 000 PLN

-
-
8070 m2
-