• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 75

15883739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675622 15883739 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - NOHO. Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Rozkład mieszkania: m...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (84 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15892999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899691 15892999 Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 260 m² w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m², usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca, stanowiącego całe piętro budynku. Nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
260 m2
2000
15885036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27716141 15885036 Stylowy apartament 2-pokojowy 60 m² Osiedle Oficerskie Rondo Mogilskie balkon po remoncie Na wynajem świeżo wyremontowany, komfortowy apartament o powierzchni 60 m², położony na 2. piętrze w klimatycznej, odnowionej ka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
-
60 m2
1927
15892424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898736 15892424 Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Al. Pokoju , w bezpośrednim sąsiedztwie z Rondem Grzegórzeckim, Stare Miasto 15 min tramwajem , 600 m szkoła, 300 m przedszkola, 400 m kompleksy sportowe. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (45 zł/m2)

11
-
64 m2
1993
15892153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898221 15892153 Wyjątkowe biuro w sercu zieleni - loft przemysłowy 130 m² w pulsującym centrum Krakowa Bracia Sadurscy - biuro nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu biurowego na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku o industrialnym charakterz...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 450 PLN (65 zł/m2)

11
-
130 m2
2004
15869838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410705 15869838 Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.Do wynajęcia 2 pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Novum" przy ul. Rakowickiej Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w jedn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
-
36 m2
2019
15891931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897770 15891931 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Lokal biurowy do wynajęcia Do wynajęcia komfortowy, dwupokojowy lokal biurowy o powierzchni 45 m² , zlokalizowany przy ul. Masarskiej, na 1. piętrze nowoczesnego budynku biurowo-mieszkalneg. Lo...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 590 PLN (102 zł/m2)

11
-
45 m2
2008
15891524 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27897528 15891524 Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 500 m² w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m², usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca, stanowiącego całe piętro budynku. Nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

23 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
500 m2
2000
15835626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26733421 15835626 Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe 40 m² Grzegórzki Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m² z dużym balkonem , położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (68 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15885100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717099 15885100 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY . ULICA BOTANICZNA, , DZIELNICA GRZEGÓRZKI. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego na 2 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (44 zł/m2)

2
-
62 m2
-
15869251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27404693 15869251 Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy zlokalizowanej przy ul. Grzegórzeckiej 67. Dostępne od 1.05.2026 OPIS...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 PLN (69 zł/m2)

2
-
54 m2
2013
15857954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27136891 15857954 Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m², położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie. Składa się z: ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2025