• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 75

15887831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27795374 15887831 DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT 3-POKOJOWY UL. MASARSKA OPIS APARTAMENTU: Ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 1. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 65m2 na co składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - dwie sy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (69 zł/m2)

3
-
65 m2
2017
15885099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717100 15885099 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Galerii Kazimierz OPIS MIESZKANIA Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Całość bardzo przestronna. W salonie znajduje się narożna rozkładana sofa, drewni...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
-
45 m2
2015
15650379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315853 15650379 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Polecamy do wynajęcia atrakcyjne piętro leżące na II piętrze biurowca o powierzchni 240 m2 w biurowcu przy Rondzie Mogilskim. Biura leżą na jednej kondygnacji obecnie open space dowolna aranżacja. W bud...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
240 m2
2000
15650372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315830 15650372 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Powierzchnie biurowe znajdują się na I piętrze budynku (łączna powierzchnia - ok. 250 m2). Świetna lokalizacja Kraków Grzegórzki Aleja Pokoju Na I piętrze budynku biurowego d...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 000 PLN (44 zł/m2)

11
-
250 m2
2008
15830633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26676371 15830633 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1-pokojowe Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,11 m² , zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego , na parterze nowoczesnego budynku. Z okien rozpościera się widok na zadb...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
38 m2
2014
15735667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860062 15735667 Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Graffit House*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i oznaczaj...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

465 PLN (93 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15735673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860061 15735673 Członkostwo Office — elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Graffit House*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charak...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 PLN (67 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15735671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860060 15735671 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Graffit House*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje pry...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 410 PLN (176 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15735672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860059 15735672 Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Graffit House*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 PLN (63 zł/m2)

11
-
10 m2
-
15735670 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860058 15735670 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Graffit House *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje pr...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 720 PLN (181 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15735669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860057 15735669 Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Graffit House*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatną, serwisowaną przestrzeń b...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 160 PLN (139 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15735668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860056 15735668 Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Graffit House*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Ofert...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 320 PLN (185 zł/m2)

11
-
45 m2
-