• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 81

15889293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846765 15889293 BEZ PROWIZJI. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze (kilka wind) sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz balkon. Na wyposażeniu zna...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 180 PLN (87 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15885004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27715276 15885004 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu mieszkalnego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta.Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni około 66,08 m², usytuowany na pierwszym piętrze wyremontowanej k...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 990 PLN (60 zł/m2)

3
1
66 m2
1930
15861636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
✅lokal biurowy✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27208660 15861636 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność biurową, usługową lub siedzibę firmy. Lokal dostępny od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (53 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15865291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27292184 15865291 Placówka medyczna do wynajęcia - pełna swoboda aranżacji pod Twoją specjalizacjęPrezentowane zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrz i możliwości adaptacyjne przestrzeni.Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną nieruchomość medyczną o powierzch...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 999 PLN (41 zł/m2)

11
-
220 m2
-
15892379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898649 15892379 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimierza Wielkiego Oferujemy do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2, na którą składają się; - Dwa ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1990
15669969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23625269 15669969 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego mieszkania , idealnego dla osób ceniących wygodę oraz miejskie życie. Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej c...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (40 zł/m2)

3
-
73 m2
1940
15727075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24711603 15727075 Prezentujemy lokal znajdujący sięprzy ul. Kościuszki, na wysokości ul. Tatarskiej.Lokal składa dużego, kwadratowego pomieszczenia, przedpokoju oraz łazienki .Metraż lokalu to 40 m2.Czynsz wynosi ok. 120 zł.Kamienica ładna, zadbana, w stylu ART DECO. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (38 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15751559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25143914 15751559 Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (Tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku mieszkańców. Budynek jest ogrodzony z całodobo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
-
43 m2
2010
15890844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883702 15890844 KROWODRZA - NOWA I KAMERALNA INWESTYCJA. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w świetnej lokalizacji przy ul. Kujawskiej, w okolicy Placu Axentowicza oraz Placu Inwalidów. ...

Kraków (Krowodrza), Kujawska

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15878188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27590353 15878188 Mieszkanie 2-pokojowe - Kluczborska. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46,2m2 , znajdujące się na drugim piętrze z pięciu, w zadbanym budynku z 2001 roku. Położone przy ulicy Kluczborskiej na Krowodrzy Górce , blisko pętli t...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (48 zł/m2)

2
-
46 m2
2001
15824180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26646732 15824180 MIESZKANIE DO WYNAJECIA 2- POKOJE UL. WROCŁAWSKA IDEALNA OFERTA DLA SINGLA, PARY, OSÓB STUDUJĄCYCH A TAKŻE SENIORA Do wynajęcia świeżo odmalowane i wyposażone mieszkanie 2- pokojowe o pow. 32m2 przy ul. Wrocławskiej. Usytu...

Kraków (Krowodrza), Racławicka

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
1
32 m2
1980
15893292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27906294 15893292 Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezentację pięknego, bardzo starannie wykończonego, z dbałością o każdy detal i ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
38 m2
2020