• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 82

15893292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27906294 15893292 Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezentację pięknego, bardzo starannie wykończonego, z dbałością o każdy detal i ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15893273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906285 15893273 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Dalszy podnajem Oferujemy pod wynajem lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej uli...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (39 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15893289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906282 15893289 LOKAL NA BIURO, KANCELARIE, GABINET - KROWODRZA * zdjęcia należą do Właściciela oferty Mam przyjemność zaoferować Państwu lokal biurowy o powierzchni 54m2 zlokalizowany na 4 piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (44 zł/m2)

11
-
54 m2
1969
15892661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27899515 15892661 Do wynajęcia 2 pok. mieszkanie o powierzchni 45m kw. zlokalizowane w kameralnym budynku z 2004 roku. Mieszkanie w pełni wyposażone, zadbane (ok. 1,5 roku temu przeszło generalny remont). Dla chętnych do wynajęcia też duży garaż. LOKALIZACJA Dok...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
-
45 m2
2004
15539442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20813505 15539442 ATRAKCYJNY APARTAMENT 2 POKOJOWY KROWODRZA GÓRKA- panorama Oferujemy do wynajmu bardzo atrakcyjny dwupokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji. Wysoki standard wykończenia - nowoczesny, klimatyczny. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
44 m2
2010
15779314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25771104 15779314 Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m² z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynaję...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15754242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25229467 15754242 Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową ochroną. Do dyspozycji Najemcy pozostaje miejsce postojowe w gar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (84 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15890986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883759 15890986 TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład kompleksu Kamienice Herbowe (ul. Poznańska), zlokalizowanego w centraln...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (51 zł/m2)

2
1
41 m2
2010
15890811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883390 15890811 Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 89,0 m 2 . Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 89,0 m 2 . Lokal na parterze w 5 piętrowym bloku, w ciągu handlowo-usługowym. Wejście od ulicy, front-witryna. Jest to jeden z dwóch lokali, posiad...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
89 m2
1996
15877208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562674 15877208 Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego, Wybickiego, Wrocławskie, Mazowieckiej). Doskonał...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1975
15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15886593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27762781 15886593 Na wynajem mieszkanie typu studio ul. Wrocławska Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest o powierzchni 24m2 składa się z: - salonu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (88 zł/m2)

1
-
24 m2
2013