• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 178

15650408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315837 15650408 Polecamy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalnym oraz nowoczesnym biurem. Nieruchomość leży w Krakowie bezpośrednio przy Giełdzie samochodowo - Handlowej oraz Kompleksu Handlowego Rybitwy . Obiekt na dzi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

172 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
5700 m2
2010
15680497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23828413 15680497 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w przepięknym miejscu z widokiem na rzekę Wisłę - Kraków, ul. Nadwiślańska - Podgórze. Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego z kuchnią, - osobnej przestronnej sypialni, - łazi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (78 zł/m2)

2
-
51 m2
2021
15674440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23727504 15674440 Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o wielkości 120m 2, znajdujące się przy ul. Przedwiośnie - Kraków. Położenie między Starym Podgórzem a Dębnikami zapewnia pogodzenie miejskiej wygody z blisko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 100 PLN (59 zł/m2)

4
-
120 m2
2017
15650409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315851 15650409 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY NA RYBITWACH blisko węzła autostrady A4 (BIEŻANÓW). Lokal znajduje się w większym obiekcie magazynowo-biurowym, ale wynajmujący gwarantuje dostęp do wynajmowanej ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
244 m2
2009
15671647 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23676917 15671647 Do wynajęcia lokal biurowy 51,39 m² - nowoczesny biurowiec HEXAGON, ul. Zamknięta, Kraków (Podgórze) Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 51,39 m², mieszczący się w nowoczesnym biuro...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 225 PLN (102 zł/m2)

11
-
51 m2
2016
15650378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315844 15650378 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. KRAKÓW - PŁASZÓW , blisko węzła BIEŻANÓW na autostradzie A4. LOKAL BIUROWY znajdujący się w większym obiekcie magazynowo-biurowym. Wynajmujący gwarantuje dostęp do ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 700 PLN (22 zł/m2)

11
-
488 m2
2009
15650399 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315859 15650399 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa w Krakowie. Powierzchnia hali około 475 m2 z możliwością podziału tej powierzchni hala 200 m2 i hala 275 m2 gdyż składa się z 2 niezależnych powierzchni . Przedmiotem...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 500 PLN (20 zł/m2)

11
-
475 m2
1980
15599504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22173927 15599504 POLECAMY DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY KRAKÓW WIELICKA Lokal biurowy leżący w budynku wolnostojącym II piętrowym o charakterze biurowo-usługowym o powierzchni 208,32 m2 . Nieruchomość położona jest przy Wielickiej 50 w Krakowie przy jedne...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 420 PLN (50 zł/m2)

11
-
208 m2
2006
15556148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21132876 15556148 NIERUCHOMOŚĆ KRAKÓW CIEPŁOWNICZA - DO WYNAJĘCIA Budynki znajdują się na działkach o powierzchni 1831 m2. Możliwość wynajęcia większej powierzchni terenu w pobliżu hali.Budynek rekomendowany pod większość działalności:- usługowa- produkcyj...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

29 900 PLN (31 zł/m2)

11
-
980 m2
1980
15884436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27702596 15884436 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDzień dobry.Wynajmę apartament 2 pokojowy ( 52 m2) zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nadwiślańska 11. Apartamenty Nadwiślańska 11 zlokalizowane są w centrum Starego Podgórza, na terenie dawnej fabryki krakow...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (62 zł/m2)

2
-
53 m2
2014
15794466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073381 15794466 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego. Lokal w formie otwartej przestrzeni . Położony na piętrze , z 3 oknami.. Klimatyzowany.Toalety i aneks kuchenny są ogólnodostepne dla najemców i nie wliczają się w ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 296 PLN (46 zł/m2)

1
-
28 m2
2009
15735634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24859118 15735634 Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Bonarka B4B*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 960 PLN (266 zł/m2)

11
-
45 m2
-