• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 852

15645180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23191669 15645180 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 11m2 - 36m2 w budynku biurowym zlokalizowane w Łagiewnikach w okolicy ulicy Turowicza. Lokal ogrzewany z sieci miejskiej z dostępem do internetu. Ochrona przez większą część dnia. Lokal dostępny ca...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 080 PLN (45 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15673748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23712550 15673748 Nowoczesny lokal 108,93 m² na wynajem - parter, wejście z ulicy, Dąbska Grzegórzki - Kraków Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m² , położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalno...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (81 zł/m2)

11
-
108 m2
-
15649966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23306023 15649966 Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy dworca kolejowego Kraków-Płaszów. Lokal o powierzchni użytkowej 236m2 położony na 2 piętrze (zajmuje całe skrzydło budynku). Nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym miejscu w jednej z bocznych...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 620 PLN (45 zł/m2)

11
-
236 m2
2000
15413879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18002362 15413879 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, magazynowe i produkcyjne o różnych powierzchniach (od 38 do 370m2). CENA: 33 ZŁ NETTOM2 Powierzchnie są położone w kompleksie komercyjnym o powierzchni ok 10tys m2. Nieruchomość położona jest w centrum ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 877 PLN (33 zł/m2)

11
-
269 m2
-
15626717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22746574 15626717 Do wynajęcia budynek wolnostojący w stanie surowym o powierzchni 240m2 zlokalizowany przy ulicy Longinusa Podbipięty. ATUTY: - Lokal posiada dużą bramę - możliwość wjazdu samochodu dostawczegociężarowego - połowa lokalu ma wysokość 8m - Bl...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 900 PLN (29 zł/m2)

11
-
240 m2
2012
15886780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766895 15886780 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie ze świetnym widokiem, usytuowane na VII piętrze zadbanego budynku, wchodzącego w skład ogrodzonego kompleksu zlokalizowanego w rejonie Podgórza Duchackiego, nieopodal Szpitala Św. Rafała o...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (48 zł/m2)

3
1
54 m2
2002
15893113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27899843 15893113 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie, usytuowane na II piętrze prestiżowej inwestycji Chancard Residence zlokalizowanej w krakowskich Bronowicach (ul. Głowackiego), kompleks jest ogrodzony, monitorowany oraz objęty ochroną fi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (50 zł/m2)

3
1
62 m2
2009
15727075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24711603 15727075 Prezentujemy lokal znajdujący sięprzy ul. Kościuszki, na wysokości ul. Tatarskiej.Lokal składa dużego, kwadratowego pomieszczenia, przedpokoju oraz łazienki .Metraż lokalu to 40 m2.Czynsz wynosi ok. 120 zł.Kamienica ładna, zadbana, w stylu ART DECO. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (38 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15893754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27918977 15893754 SŁONECZNE NOWOCZEŚNIE URZĄDZONE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI PRZY UL. MASARSKIEJ TUŻ OBOK GALERII KAZIMIERZ, GRZEGÓRZKI. DOSTĘPNE OD 1. CZERWCA OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjonalnie urządzone mieszkani...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
15893771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27920504 15893771 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia od zaraz wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m2.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Na Lotnisku w Bieńczycach w pobliżu Centrum Handlowego Wanda. W świetnie skomunikowanej...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
-
45 m2
1965
15851651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27013789 15851651 MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM BUDYNKU, UL. ŚLUSARSKA 5, ZABŁOCIE. DOSTĘPNE OD ZARAZ CENA Czynsz najmu 350 zł miesiąc. Kaucja: 350 zł. Wynagrodzenie za pośrednictwo: 350 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania doda...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 PLN (27 zł/m2)

11
-
13 m2
-
15868755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27390191 15868755 Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m² , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta . Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka kroków od Bulwarów Wiślanych, z widokiem na Wawe...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (54 zł/m2)

4
-
120 m2
-