• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 120

15882617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671264 15882617 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15851886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27022612 15851886 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940
15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15839030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26737424 15839030 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15888954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27832948 15888954 Do wynajęcia lokal usługowy – Zielonego Mostu okolice ul. Celnej, Szczecin Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 59,27 m², zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w jednej z dynamicznie rozwijających się części Szczecina – w rejonie Zielone...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 950 PLN (100 zł/m2)

11
-
59.27 m2
2025
15787278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25923966 15787278 Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 48 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy ul. Zielonego Mostu, tuż nad Odrą. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią komfort, estetykę i unikalne p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (70 zł/m2)

2
1
56.45 m2
2025
15794438 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073114 15794438 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w spokojnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Pomorzan. Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową i inne.Zarówno przed budynkiem jak i z tyłu dostępne miejsca parkingowe - właściciel lokalu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 652 PLN (39 zł/m2)

11
-
68 m2
1980
15894929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27952010 15894929 Na wynajem lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową, handlową lub usługową. Wejście bezpośrednio z ulicy.Na powierzchnię lokalu - 204 m2 składa się:- recepcja;- 3 pomieszczenia biurowe (po ok. 13 m2);- sala konferencyjna ok. 35 ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
204 m2
1960
15813886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671071 15813886 Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15813884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26591161 15813884 Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15888193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806497 15888193 Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na VII piętrze wysokiego bloku na ul. Odzieżowej w Szczecinie.W skład mieszkania o powierzchni użytkowej 38,30 m2 wchodzi: - pokój - sypialnia z balkonem typu francuskiego - oddzielna kuchnia - łazienka z W...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (50 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1970