• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 120

15883273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674823 15883273 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze 4piętrowego, bloku. Na powierzchni ok 43m2 znajduję się: ok 16m2 salon, ok 9m2 sypialnia, 7m2 kuchnia i łazienka. Z salonu jest wyjście na ok 4 m2 balkon. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1980
15883158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673563 15883158 Prezentujemy wyjątkowy apartament położony w kameralnej, prestiżowej inwestycji ul. Zielonego Mostu – miejscu, w którym nowoczesna architektura harmonijnie współgra z ponadczasową elegancją oraz bliskością wody.Do wynajęcia elegancki apartament o po...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (74 zł/m2)

2
1
40.66 m2
2025
15890618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27882431 15890618 Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 41,69 m², położony w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Szczecina – bezpośrednio przy Bulwarach Szczecińskich. Lokal charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia oraz widokiem na...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (120 zł/m2)

11
-
41.69 m2
2025
15887265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780354 15887265 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,2...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15890121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27871400 15890121 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,2...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15883443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675162 15883443 Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza.Mieszkanie:Lokal o powierzchni 42,3 m², położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły – salon od strony południowej. W skład wchodzą: sypialnia, salon z aneksem kuche...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (57 zł/m2)

2
-
42.3 m2
2000
15731938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24797260 15731938 Do wynajmu piętro budynku, które może służyć jako powierzchnia biurowa, jak też usługowa, sportowa, itp. Świetna lokalizacja, śródmieście z bardzo dobrym dojazdem. Możliwość wynajmu dodatkowego, sąsiedniego piętra o tej samej powierzchni, wtedy loka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

81 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
1800 m2
1960
15885251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721243 15885251 Komfortowe mieszkanie z ogródkiem 50 m² Szczecin ŚródmieścieNa wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecin.Lokal składa się z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym, co t...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15355534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16681609 15355534 Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu open space, natomiast właściciel może przygotować pod klienta (obniży sufit, oraz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
120 m2
2022
15731883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24796912 15731883 Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu open space, natomiast właściciel może przygotować pod klienta (obniży sufit, oraz...