• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 152

15882985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673450 15882985 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

804 PLN (69 zł/m2)

11
-
11.6 m2
1990
15848862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949940 15848862 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

804 PLN (69 zł/m2)

11
-
11.6 m2
1990
15883107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673710 15883107 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 PLN (69 zł/m2)

11
-
21 m2
1990
15848853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949783 15848853 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 PLN (69 zł/m2)

11
-
21 m2
1990
15633781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22902234 15633781 Do wynajęcia jednopokojowy apartament (32,3 m2) z 2012 roku w prestiżowej inwestycji dewelopera Calbud - Kamienica Nova. Usytuowanie budynku w ścisłym centrum przy ulicy Langiewicza zapewnia bliskość wszelkich możliwości jakie daje miasto. Mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (77 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2012
15883305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674854 15883305 Na wynajem mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w kamienicy w centrum Szczecina przy ul. Drzymały.W skład nieruchomości wchodzi:- salon,- wydzielone z salonu miejsce do wypoczynkupracy,- kuchnia wyposażona w sprzęt agd,- łazienka z umywalką, WC...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (44 zł/m2)

2
1
43.32 m2
1930
15802297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26261503 15802297 Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego.Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale skomunikowane oraz oferujące szeroką ofertę handlowo – usługow...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 000 PLN (140 zł/m2)

11
-
50 m2
1939
15826484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26626837 15826484 Pokój przeznaczony dla osób od 19 r. ż.OPIS: Pokój 2 osobowy do wynajęcia. Do dyspozycji najemców są 2 łazienki z wc i kabinami prysznicowymi. Duża kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona. KOSZTY: Przy terminowej płatności - czynsz najmu to 10...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 PLN (53 zł/m2)

1
2
20 m2
1937
15886384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756400 15886384 Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hanza Tower w samym sercu Szczecina. Lokal o powierzchni 60,47 m² znajduje się na 7. piętrze i został świeżo oddany do użytku – wszystko w mieszkaniu jest nowe, stara...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
60.47 m2
2021
15883336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674887 15883336 Na wynajem lokal użytkowy w centrum miasta.. Wejście bezpośrednio z ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalność handlową, gabinety kosmetyczne, gastronomię lub róż...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 900 PLN (48 zł/m2)

11
-
268 m2
1960
15889246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27846230 15889246 Do wynajęcia lokal biurowy- mieszkalny o powierzchni 91,86 mkw zlokalizowane w apartamentowcu w centrum miasta okl. Pl Zgody.Mieszkanie- lokal znajduje się na drugim piętrze -budynek z windą.Dwa rozkładowe pokoje ( jeden z wyjściem na balkon) ,przest...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (38 zł/m2)

2
-
91.86 m2
1995
15791272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 25989166 15791272 Centrum Szczecina - Plac Szarych Szeregów - topowa lokalizacja w zabytkowej willi.Klimatyczny lokal z ceglanym wnętrzem, o powierzchni całkowitej ok. 300 m2 (przyziemie) z bezpośrednim wejściem z ulicy. Całość po kapitalnym remoncie, m.in. pogłębiono...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

30 000 PLN (100 zł/m2)

10
-
300 m2
1877