• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 152

15883564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675255 15883564 Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 57 m2 zlokalizowany w centrum, znajduje w podpiwniczeniu kamienicy. Wejście do lokalu odbywa się od strony podwórza, skromną bramą, brak wyeksponowanej witryny. Koszty i dodatkowe informacje:- czynsz 1800 złmc (VA...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (32 zł/m2)

11
-
57 m2
1930
15882638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671285 15882638 Do wynajęcia pokój o powierzchni 17 m2 (ok. 3mx6m) zlokalizowany na pierwszym piętrze, w centrum w odnowionej kamienicy !!!. Atrakcyjna lokalizacja, czysta i zadbana klatka schodowa. W sąsiedztwie kancelarie, biura, usługi itp.Koszty i dodatkowe info...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (82 zł/m2)

11
-
17 m2
1930
15354913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16668095 15354913 Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum w sercu miasta.Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, o...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15883332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674881 15883332 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15878280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27592264 15878280 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15632823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22871814 15632823 Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni 62,5m2 położony w sercu Szczecina.W skład lokalu wchodzi open space z możliwością jej podzielenia. Dodatkowa przestrzeń to pokój socjalny wyposażony w lodówkę, zlew, zmywarkę i szafki kuchenne oraz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (72 zł/m2)

3
-
62.5 m2
2000
15717393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24532340 15717393 Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, naprzeciwko galerii Kaskada.Mieszkanie po odświeżeniu.Dwa pokoje, osobna kuchnia, jest balkon.Mieszkanie w pełni umeblowane.Wynajem na krótki okres - od 1-go miesiącaCena przy najmie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
36.71 m2
1970
15869062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27397929 15869062 Lokal w ścisłym centrum z wejściem od ulicy. Idealny na sklep, usługi, gastronomię, pub, itp. Posiada witrynę. Lokalizacja-ulica bł. kard. S. Wyszyńskiego. Lokal składa się z sali sprzedaży (90m2), 3 pomieszczeń biurowo- socjalnych, 2 toalet (jedna ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 200 PLN (41 zł/m2)

11
-
174 m2
1999
15551774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20994069 15551774 Lokal w ścisłym centrum z wejściem od ulicy. Idealny na sklep, usługi, gastronomię, pub, itp. Posiada witrynę. Lokalizacja-ulica bł. kard. S. Wyszyńskiego. Lokal składa się z sali sprzedaży (90m2), 3 pomieszczeń biurowo- socjalnych, 2 toalet (jedna ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 200 PLN (41 zł/m2)

11
-
174 m2
1999
15412836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17984533 15412836 Do wynajęcia lokal biurowy położony w samym Centrum Szczecina w przedwojennej kamienicy po remoncie. W lokalu w 2014 został przeprowadzony gruntowny remont wraz z wydzieleniem pomieszczeń pod działalność biurową. Przestrzenie zaprojektowane zostały p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (26 zł/m2)

9
-
133.84 m2
1930
15445312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18725035 15445312 Do wynajęcia lokal biurowy położony w samym Centrum Szczecina w przedwojennej kamienicy po remoncie. W lokalu w 2014 został przeprowadzony gruntowny remont wraz z wydzieleniem pomieszczeń pod działalność biurową. Przestrzenie zaprojektowane zostały p...