• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 41

15882923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673322 15882923 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15861914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27217637 15861914 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15590343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21976612 15590343 Do wynajęcia hala mogąca być wykorzystana jako magazynowa, produkcyjna lub warsztatowa o powierzchni 440 m2 zlokalizowana w dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Hala nie jest ogrzewana. Hala murowana o wysokości – ok. 5 m. Bardzo dobre doświetlenie świ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 200 PLN (30 zł/m2)

11
-
440 m2
1970
15590309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21976024 15590309 Do wynajęcia obiekt o powierzchni 500 m2 składający się z:- hali (380 m2),- biura (ok. 30 m2), - szatni dla pracowników (12 m2), - pomieszczenia socjalnego (36 m2),- toalet (13 m2). Hala zlokalizowana jest w dobrej lokalizacji na Pomorzanach, wśró...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

15 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
500 m2
1970
15883567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675258 15883567 Lokal z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową zlokalizowany w budynku handlowo biurowym na Pomorzanach.Składa się z pomieszczenia biurowego, toaleta wspólna na piętrze.Czynsz najmu 1.250 ,-zł netto ( do ceny należy doliczyć 23% podatku VAT)N...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 PLN (50 zł/m2)

11
-
25 m2
1980
15885237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721013 15885237 Do wynajęcia 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i łazienką. OPIS MIESZKANIA: Pokoje o powierzchni 16 m2 i 9 m2, w każdej kanapa rozkładana dwuosobowa, w jednym szafa dwudrzwiowa w drugim komoda, stolik. W kuchni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1974
15037866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7702179 15037866 Do wynajęcia lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 173,4 m2, w tym duża sala sprzedaży (74 m2), pomieszczenie biurowe (19 m...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 750 PLN (73 zł/m2)

8
-
174 m2
1990
15630006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22841353 15630006 DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNE POWIERZCHNIE BIUROWE – IDEALNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓWOferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w dynamicznie rozwijającej się lewobrzeżnej części Szczecina.CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU:Nowoczesna trzykondygnacyjna konstrukcja:Elasty...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

896 PLN (28 zł/m2)

12
-
32 m2
1970
15883502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675175 15883502 Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48mkw, w niskim bloku na drugim piętrze. Budynek z zewnątrz i klatka schodowa zadbana ,z czystą , świeżą elewacją. Świetne położenie przy małej osiedlowej uliczce sprawia ,że jest cicho i spokojnie. A dzięki zn...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (44 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15818624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27671102 15818624 Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o łącznej powierzchni 1500 m², z możliwością podziału na mniejsze moduły – od 200 m². Dostępność: od 1 maja.Cena: 28 złm² netto Charakterystyka obiektu: hala murowana, obiekt wyremontowany, wysoki stan...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (25 zł/m2)

1
-
200 m2
-
15803238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26289629 15803238 Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego.Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą.Mieszkanie znajduje się na nowym i kameralnym osiedlu. Monitoring obejmuje klatkę schodową i korytarz. Pol...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 290 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15883665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675385 15883665 STRATEGICZNA LOKALIZACJA DLA BRANŻY MEDYCZNEJ I EDUKACYJNEJOferujemy do wynajęcia wyjątkową powierzchnię biurową o metrażu 178,94 m² (z możliwością elastycznego dopasowania mniejszej powierzchni), zlokalizowaną przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Sz...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

8 947 PLN (50 zł/m2)

1
-
178.94 m2
1970