• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 41

15883563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675254 15883563 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuchnia, łazienka z WC. W dużym pokoju znajduje się wejście na balkon. Mies...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2012
15883258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674810 15883258 Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z salonem i otwartą kuchnią – Pomorzany, ul. Chmielewskiego, SzczecinDo wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie oddane do użytku w 2025 roku, położone przy ul. Chmielewskiego na szczecińskich Pomorzanach. Lokal id...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 700 PLN (65 zł/m2)

2
1
41.4 m2
2025
15340601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16266138 15340601 Na wynajem umeblowana i wyposażona kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Dunikowskiego. Atutem mieszkania jest oddalenie od głównej ulicy, piękny widok na panoramę miasta.Lokal usytuowany na 9 piętrze wysokiego bloku z 2015.r. Pow. ok. 30m2 w j...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
1
30 m2
2015
15883233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673714 15883233 Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową (dzielnica Pomorzany).Powierzchnia:-Dostępne biuro o metrażu 52 m² (z udziałem w części wspólnej), usytuowane na 5 piętrze budynku. Standard wykończenia:-klimatyzacja-nowoczesne, odświeżone wnętr...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (46 zł/m2)

1
-
52 m2
2005
15883137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673540 15883137 Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe, położone na 6 piętrze bloku z 2010 roku na ul. Powstańców Wielkopolskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, wyjście na balkon. Aneks kuchenny w zabudowie i ze sprzętem AGD. W salonie...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

2 400 PLN (73 zł/m2)

2
1
32.68 m2
2010
15882906 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673282 15882906 Przedstawiamy ofertę komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 48 m², które dotychczas nie było wynajmowane. Lokal został wykończony w wysokim standardzie i usytuowany jest na 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie: * powierzch...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

3 300 PLN (69 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15725443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24677881 15725443 Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową.Składa się z trzech pomieszczeń biurowych. Lokal na 1 piętrze, wejście przez wspólny korytarza.Czynsz najmu 2.500 ,-zł netto. Najemca oprócz czynszu najmu, opłacać będzie czynsz administr...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
50 m2
1980
15882641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671289 15882641 Lokal z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową, zlokalizowany w budynku handlowo biurowym na Pomorzanach.Składa się z dwóch pomieszczeń biurowych i korytarza. Toaleta wspólna.Czynsz najmu 2.500 ,-zł netto. Najemca oprócz czynszu najmu opłacać...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
50 m2
1980
15882656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671304 15882656 Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo–usługową, usytuowany na piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym - Szczecin, rondo HakenaPomieszczeni biurowe z dostępem całodobowym. Do dyspozycji wspólne zaplecze sanitarne. Dostępne miejsca pos...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

607 PLN (40 zł/m2)

2
-
15.18 m2
1990
15872202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27487852 15872202 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuchnia, łazienka z WC. W dużym pokoju znajduje się wejście na balkon. Mies...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2012
15603390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22253116 15603390 DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNE POWIERZCHNIE BIUROWE – IDEALNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓWOferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt biurowy, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Pomorzany.Budynek przechodzi generalny remont, co daje możliwość pełnej adap...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 PLN (28 zł/m2)

12
-
15 m2
1970
15829928 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 26654236 15829928 Do wynajęcia plac utwardzony płytami betonowymi o powierzchni 2115m2. Na placu posadowiona jest hala stalowa o pow. 200m2 ( 20m X 10m ) i 4m wysokości, pokryta plandeką. Brama wjazdowa do hali : wysokość 3,5m na 5m. W hali jest prąd i zainstalowano m...