• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 570

15896364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27977810 15896364 Biurowy lokal zlokalizowany w centrum miasta, w odnowionej komercyjnej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie z piękną elewacją, bardzo dobrze utrzymany w środku (części wspólne). Dla wygody użytkowników w środku zainstalowana jest winda. Lokal o ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 800 PLN (41 zł/m2)

11
-
166 m2
2004
15896363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27977808 15896363 Biurowy lokal zlokalizowany w centrum miasta, w odnowionej komercyjnej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie z piękną elewacją, bardzo dobrze utrzymany w środku (części wspólne). Dla wygody użytkowników w środku zainstalowana jest winda. Lokal o ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 600 PLN (59 zł/m2)

11
-
61 m2
2004
15882731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673220 15882731 Oferta najmu lokalu użytkowego na parterze z wejściem prosto z ulicy, lokal znajduje się w najwyższym budynku w centrum Szczecina - Hanza Tower. Duże witryny! Miejsce na reklamę, która jest widoczna od strony ruchliwej ulicy.Lokal idealnie sprawdzi s...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

9 600 PLN (111 zł/m2)

11
-
86.27 m2
2020
15896321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27976645 15896321 Hala magazynowo–biurowa do wynajęcia Pomorzany Szczecin Na wynajem funkcjonalna hala magazynowo–biurowa położona w doskonałej lokalizacji na Pomorzanach w Szczecinie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność magazynową, logistyczną, lekką...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

19 780 PLN (43 zł/m2)

11
-
460 m2
2000
15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15882938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673355 15882938 Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2 położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.Budynek świetn...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

15 000 PLN (13 zł/m2)

12
-
1170 m2
1980
15881886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27651755 15881886 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15883061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673617 15883061 Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2 położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.Budynek świetn...

15 000 PLN (13 zł/m2)

12
-
1170 m2
1980
15882676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27672699 15882676 Oferujemy Państwu na wynajem halę magazynową w bardzo dobrej lokalizacji na oś Ks. Pomorskich. Budynek jest murowany o łącznej powierzchni 335 m2.Wysokośc hali 2,9 m. Całośc podzielona jest jest na 3 częsci : 37m2, 34m2 oraz 284 m2. W obiekcie z...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
335 m2
1980
15882716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673174 15882716 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15839030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26737424 15839030 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15883221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673689 15883221 Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą!Promocja: Pierwsze 3 miesiące płatne 2800złmc + czynsz, pozostałe miesiące 3000złmc + czynsz. Możliwość rozbicia kaucji na 3 raty.Ładne mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 2 piętrze zlokalizowane w samym...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
2003