• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 568

15881886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27651755 15881886 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15883061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673617 15883061 Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2 położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.Budynek świetn...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

15 000 PLN (13 zł/m2)

12
-
1170 m2
1980
15882676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27672699 15882676 Oferujemy Państwu na wynajem halę magazynową w bardzo dobrej lokalizacji na oś Ks. Pomorskich. Budynek jest murowany o łącznej powierzchni 335 m2.Wysokośc hali 2,9 m. Całośc podzielona jest jest na 3 częsci : 37m2, 34m2 oraz 284 m2. W obiekcie z...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
335 m2
1980
15882716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673174 15882716 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15839030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26737424 15839030 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15883221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673689 15883221 Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą!Promocja: Pierwsze 3 miesiące płatne 2800złmc + czynsz, pozostałe miesiące 3000złmc + czynsz. Możliwość rozbicia kaucji na 3 raty.Ładne mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 2 piętrze zlokalizowane w samym...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
2003
15883165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673577 15883165 Dzień dobry,Oferuję Państwu na wynajem kawalerkę w Zdrojach przy ulicy Batalionów Chłopskich.Miejsce doskonale zlokalizowane i skomunikowane.Dookoła sklepy, centrum handlowe, szkoły, przedszkola , komunikacja miejska.Powierzchnia mieszkania to 35 m2...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 650 PLN (40 zł/m2)

3
-
67 m2
2023
15896285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27974900 15896285 Na wynajem bardzo ładny apartament na Gumieńcach o powierzchni 92 m2, położony w niskim budynku apartamentowym z 2022r. Dla najemcy przynależy również zamykany garaż o powierzchni 16,5 m2 w cenie 700 zl. Istnieje również możliwość parkowania przed ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 800 PLN (63 zł/m2)

4
1
92 m2
2021
15866341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27318737 15866341 Oferujemy do wynajęcia lokal pod działalność usługową, zakład fryzjerski, kosmetyczny czy gabinety.Lokal jest wykończony wysokim standardzie, gresy, podwieszane sufity z punktowym oświetleniem.Znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy Szczecina w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (37 zł/m2)

1
-
109 m2
1930
15883154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673557 15883154 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie w stylu loftowym.Mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz, usytuowane na 1. piętrze niskiego budynku z windą z 2022r.Na powierzchnię mie...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
-
41 m2
2022
15820459 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26650475 15820459 Do wynajęcia lokal biurowy o pow 220,92m2 położony na 1 piętrze w kamienicy w Centrum miasta przy reprezentacyjnej al. Wojska Polskiego która po długim remoncie powróciła w nowej odsłonie. Kamienica z odnowioną elewacją, w budynku na piętrze również ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 600 PLN (30 zł/m2)

9
-
220.92 m2
1920
15820503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26600876 15820503 Do wynajęcia lokal biurowy o pow 220,92m2 położony na 1 piętrze w kamienicy w Centrum miasta przy reprezentacyjnej al. Wojska Polskiego która po długim remoncie powróciła w nowej odsłonie. Kamienica z odnowioną elewacją, w budynku na piętrze również ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 600 PLN (30 zł/m2)

9
-
220.92 m2
1920