• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 107

15891085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27885904 15891085 Nowoczesny dom typu bliźniak o powierzchni 215 m² po generalnym remoncie wykonanym według projektu architekta wnętrz. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie z dbałością o detale i komfort codziennego życia.Dom składa się z trzech kondygnacji: ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (55 zł/m2)

4
2
215 m2
2000
15893512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913249 15893512 Na wynajem lokal usługowy przy ul. Górczewskiej 240, od 37 m² ✅ Lokal handlowo–usługowy, wejście bezpośrednio z chodnika✅ Powierzchnia użytkowa LU1: 37 m²✅ Tylko 5 lokali usługowych w inwestycji, pozostałe lokale wynajęte✅ Komunikacja miejska i infra...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 434 PLN (145 zł/m2)

11
-
37.48 m2
2025
15893516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913250 15893516 Na wynajem lokal na Bemowie w Warszawie, przy połączeniu ul. Szeligowskiej i ul. Człuchowskiej, inwestycja Bemosphere – ul. Żeńców Nowoczłuchowska, niedaleko stacji Metro Chrzanów.✅ Lokal handlowo–usługowy U2 – wejście bezpośrednio z chodnika✅ Powie...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 119 PLN (115 zł/m2)

11
-
61.91 m2
2024
15772898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25623293 15772898 Przedmiotem wynajmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni 110, 97m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Dywizjonu 303 (adres administracyjny: ul. Łokuciewskiego 2.OPIS INWESTYCJI:Apartamentowiec zlokalizowany jest w atrakcyjnej części Bem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (80 zł/m2)

2
-
110 m2
-
15871693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27474151 15871693 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum komunikacją miejską (tramwaj i autobus ok. 100 m), jak i samoch...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
-
42 m2
2008
15891173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27890493 15891173 Przytulne 2 pokoje Pierwszy najem Nowy budynek (2025) Blisko przyszłego metraDo wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m² - pierwszy najem. Mieszkanie urządzone z pomysłem i gotowe do wprowadzenia się od zaraz.Cechy miesz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (100 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15754097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25226333 15754097 Przedmiotem wynajmu jest przestronne, ciche, pełne naturalnego światła 75 metrowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w pełni wyposażone.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Lazurowej – w dynamicznie ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (53 zł/m2)

3
1
75 m2
1977
15890613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27882445 15890613 Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 74,83 m², położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka.To idealna propozycja dla firm poszukujących miejsca do prowadzenia ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (47 zł/m2)

2
-
74 m2
2000
15117325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 10223513 15117325 WYNAJEM NA POKOJE.Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 10 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 10 metrowy pokój z przestron...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 PLN (150 zł/m2)

3
1
10 m2
1977
15760044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25349590 15760044 WYNAJEM NA POKOJE. Przedmiotem wynajmu jest przestronny, cichy 20 mkw. pokój z balkonem w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 20 metrowy pokó...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
20 m2
1977
15760045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25349591 15760045 WYNAJEM NA POKOJE.Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 14 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 14 metrowy pokój, znajdujący...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 PLN (129 zł/m2)

3
1
14 m2
1977
15884415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701808 15884415 Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem garażowym (na poziomie "-1") zlokalizowane 300m od stacji metra Chrzanów (!), przy ul. Szeligowskiej 39b. Jest to świeżo wybudowany apartamentowiec (...

Warszawa (Bemowo), Szeligowska

3 600 PLN (82 zł/m2)

2
1
44 m2
-