• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 107

15117325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 10223513 15117325 WYNAJEM NA POKOJE.Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 10 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 10 metrowy pokój z przestron...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 PLN (150 zł/m2)

3
1
10 m2
1977
15760044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25349590 15760044 WYNAJEM NA POKOJE. Przedmiotem wynajmu jest przestronny, cichy 20 mkw. pokój z balkonem w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 20 metrowy pokó...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
20 m2
1977
15760045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25349591 15760045 WYNAJEM NA POKOJE.Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 14 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 14 metrowy pokój, znajdujący...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 PLN (129 zł/m2)

3
1
14 m2
1977
15884415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701808 15884415 Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem garażowym (na poziomie "-1") zlokalizowane 300m od stacji metra Chrzanów (!), przy ul. Szeligowskiej 39b. Jest to świeżo wybudowany apartamentowiec (...

Warszawa (Bemowo), Szeligowska

3 600 PLN (82 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15853744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27056643 15853744 Oferuję do wynajęcia mieszkanie z widokiem na słoneczny błękit. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których od razu chce się wracać po całym dniu. To jedno z tyc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

3
1
50 m2
1975
15889984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27866385 15889984 Mieszkanie 2-pokojowe z loggią balkonową i miejscem parkingowym w garażu podziemnym położone na osiedlu strzeżony i monitorowanym. Lokalizacja budynku w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra, obiektów handlowych i usługowych.Koszt wynajmu 3000 PLN +...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
43 m2
2009
15872837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 garderoby |3 balkony | Miejsce parkingowe 27502468 15872837 Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu, dużą ilością zieleni oraz przestrzeniami rekreacyjnymi, co czyni j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (48 zł/m2)

4
2
105 m2
2008
15460497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 19059356 15460497 Dwupoziomowy penthouse z ogrodem na dachu.Nowocześnie zaaranżowany, z myślą o wymagającym najemcy. We wnętrzach zastosowano niebanalne rozwiązania, o wysokiej estetyce.Bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkanie. Podzielone na część dzienną, którą stano...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (59 zł/m2)

4
2
110 m2
2007
15861388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27206508 15861388 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy.Budynek nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy lub showroom. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa. Wkrótce nowa s...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

104 809 PLN (388 zł/m2)

1
-
270 m2
2007
15859154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27164663 15859154 Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań, tuż obok nowo powstającej stacji metra. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy itp. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa z bramą ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
500 m2
2007
15886174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27749863 15886174 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, showroom lub inne usługi. Na powierzchni dostępne 2 pokoje biurowe oraz toalety.Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podja...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 997 PLN (67 zł/m2)

11
-
450 m2
2007
15886066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27747070 15886066 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy. Lokal nadaje się na sklep lub usługi. Otwarta powierzchnia z wydzieloną z tyłu częścią socjalna lub pokojem biurowym oraz toaletą. Duża widoczna witr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (87 zł/m2)

2
-
115 m2
2007