• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 142

15888150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27803554 15888150 Do wynajęcia nowoczesny apartament w budynku Comfort City przy ul. Dionizosa.Układ jest następujący; pokój z kuchnia w aneksie o powierzchni 17m2 z wyjściem na balkon 8m2 , oddzielna sypialnia- 11.4m2; łazienka- 3.2m2 hol-3.6m2. Lokal w pełni urząd...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (74 zł/m2)

2
1
35.2 m2
2025
15894339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940432 15894339 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,58 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 839 PLN (80 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15894342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940433 15894342 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.62,77 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 896 PLN (79 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15591205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 21999120 15591205 Lokal usługowo-handlowy, parterowy z witrynami z bezpośrednim dostępem z ulicy. Położony nowym budynku z mieszkalnym przy ul. Skarbka z Gór 138 w dzielnicy Białołęka. Czynsz administracyjny 1300 złmsc.Ogólnodostępne miejsca parkingowe przed wejściem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (64 zł/m2)

1
-
94 m2
2018
15870727 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27438474 15870727 Do wynajęcia lokal o pow. 55,5m2 usytuowany na 1 piętrze, w budynku usługowym z 2000 roku przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce . Wejście do lokalu po schodach ( brak windy ). Lokal obecnie funkcjonuje jako salon kosmetyczny. Dostępny będzi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (55 zł/m2)

11
-
55 m2
2000
15152661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Białołęka - kawalerka z garażem 11076749 15152661 BIAŁOŁĘKA - osiedle NOWODWORYKawalerka z balkonem i miejscem postojowym w garażu do wynajęcia. Mieszkanie ma wyposażeniu wygodną kanapę z funkcją spania. Mieszkanie położone na szóstym i najwyższym piętrze budynku przy ul. Odkrytej, na ogrodzonym osi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (77 zł/m2)

1
1
30 m2
2002
15894197 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933371 15894197 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 574 PLN (78 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15894200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933374 15894200 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.31 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 PLN (50 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15894203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933372 15894203 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,30 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

881 PLN (80 zł/m2)

1
-
11 m2
-
15752523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25168574 15752523 Nowoczesny budynek magazynowo-biurowy przy ul. Modlińskiej – 706 m² Warszawa, BiałołękaNa wynajem oferujemy kameralny, reprezentacyjny budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej Biało...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 000 PLN (40 zł/m2)

1
-
706 m2
2012
15891119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witryną 114 m2, W-wa, Białołęka 27887916 15891119 Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 114 m2, na parterze z dużymi witrynami, zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie warszawskiej Białołęki przy ul. Płochocińskiej.Lokal idealny na wszelkiego rodzaju usługi, sklep, działalność medyczną.OPIS LOKA...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (68 zł/m2)

1
-
114 m2
2024
15872203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowy lokal biurowo - usługowy 98 m2 27487844 15872203 WILSONS - NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEOferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal komercyjny idealny pod działalność biurowo-usługową, zlokalizowany w wysokiej klasy budynku na warszawskiej Białołęce.Nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanym punk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 742 PLN (79 zł/m2)

3
-
98 m2
2023