• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 244

14861609 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3582095 14861609 Do wynajęcia biuro o powierzchni 35,4 m2. Lokal położony na 5 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 402 PLN (68 zł/m2)

11
-
35.4 m2
1980
14860092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3551631 14860092 Do wynajęcia biuro o powierzchni 28,4 m2. Lokal położony na 2 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 927 PLN (68 zł/m2)

11
-
28.4 m2
1980
14864627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3582091 14864627 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21,73 m2. Lokal położony na 3 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 474 PLN (68 zł/m2)

11
-
21.73 m2
1980
15125141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10419343 15125141 Do wynajęcia biuro o powierzchni 23,40m2. Lokal położony na 6 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 587 PLN (68 zł/m2)

11
-
23.4 m2
1980
15125175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10419340 15125175 Do wynajęcia biuro o powierzchni 28,70m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 520 PLN (68 zł/m2)

11
-
22.4 m2
1980
14130254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 103943 14130254 Przestronny lokal w kamienicy . Lokal na drugim piętrze. Lokal składa się z 3 pokojów, łazienki, kuchni oraz hallu wejściowego o łącznej powierzchni 67 m2, wysokość pomieszczeń ok. 3,7m. Lokal jest po generalnym remoncie, możliwość wprowadzenia z dni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (149 zł/m2)

11
-
67 m2
1930
13051858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86910 13051858 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

871 PLN (67 zł/m2)

11
-
13 m2
2000
14638261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 153714 14638261 Biuro do wynajęcia położone na 1 piętrze o powierzchni 230 m² w niskim biurowcu.Budynek znajduje się na Pradze Południe w okolicach ul. Saskiej.Powierzchnia składa się z:- 2 sal konferencyjnych- dużej przestrzeni open space (14-16 stanowisk)- 2 łazi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (87 zł/m2)

11
-
230 m2
2017
13071925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86985 13071925 Lokal biurowy ok. 38 m.kw. na Pradze Południe . 2 pokoje. Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położe...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 280 PLN (60 zł/m2)

2
-
38 m2
2000
13071928 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86976 13071928 Lokal biurowy ok. 37 m.kw. na Pradze Południe . Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 220 PLN (60 zł/m2)

12
-
37 m2
2000
13051849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86912 13051849 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

986 PLN (58 zł/m2)

11
-
17 m2
2000
13051860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86909 13051860 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 044 PLN (58 zł/m2)

11
-
18 m2
2000