• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 244

13051861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86907 13051861 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 178 PLN (62 zł/m2)

11
-
19 m2
2000
13860556 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 100742 13860556 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 732 PLN (76 zł/m2)

11
-
22.8 m2
-
11467903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4220280 11467903 Biuro do wynajęcia - Warszawa Praga Południe, Office to let - 11EUR za m2na miesiąc + service charge. Powierzchnie biurowe dostępne 300m2 i 900m2 Na życzenie: biura pojedynczełączoneopen space Doskonała 15min do centrum miasta, W pobliżu: centrum ha...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 032 PLN (47 zł/m2)

7
-
300 m2
2000
14755213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 3029582 14755213 Saska Kępa Dom na wynajem 160 m² Do wynajęcia wyjątkowy, zadbany dom położony w sercu Saskiej Kępy - jednej z najbardziej malowniczych i prestiżowych dzielnic Warszawy. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, zieleń oraz klima...

Warszawa (Praga-Południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (88 zł/m2)

5
2
160 m2
1955
15888788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27825383 15888788 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania o powierzchni 48 m, usytuowanego w zadbanym budynku z 1980 roku. To jasne i słoneczne wnętrze w doskonałym stanem technicznym. Mieszkanie składa się z przestronnego, przechodniego pokoju dziennego, dwóch d...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (58 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
14954319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5523721 14954319 Przytulne mieszkanie, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Nowoczesny budynek położony na Jana Nowaka Jeziorańskiego, w okolicy bliższej ul Stanisława Skalskiego, czyli w pięknym zielonym zakątku osiedla Saska. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (80 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15841161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26787936 15841161 Przedmiotem wynajmu jest przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,36 mkw., położone w dzielnicy Praga-Południe – Gocław. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi o powierzchni 18,27 mkw. oraz 14,32 mkw., oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
55 m2
2019
15889149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27845636 15889149 Saska Kępa Segment o powierzchni 225mkw. Garaż na dwa samochody Idealny na reprezentacyjne biuro jak i mieszkanie.Do wynajęcia przestronny czterokondygnacyjny segment w prestiżowej lokalizacji na Saskiej Kępie o powierzchni 225mkw. przy ulicy Sask...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (53 zł/m2)

6
2
225 m2
1997
15683115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23892823 15683115 Lokalizacja: Aleja Waszyngtona, 3 minuty pieszo od Ronda Wiatraczna, centralnego punktu Pragi Południe.Powierzchnia: 174 m²Opis lokalu:Do wynajęcia narożny lokal handlowy o powierzchni 174 m², z dużymi witrynami od strony Alei Waszy...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 PLN (98 zł/m2)

6
-
174 m2
1956
15834203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26706953 15834203 Do wynajmu od zaraz !!!! Funkcjonalne, w rozsądnej cenie !!!Gocław - czyste, wygodne, jasne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o pow. ok.63 m2, ulokowane na 7 pietrze w 12-piętrowym budynku, z ramy H z 1982 r., z windami i zadbaną klat...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
62 m2
1982
15714529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24463393 15714529 Grochów - Dom - 12 bliźniaka - w cichej części Olszynki Grochowskiej - TYLKO NA 10 miesięcy(do 31 marca 2026 roku)pow. użytkowa 103 m24 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, podpiwniczenie pod połową domu. Wszystkie media miejskie, dodatkowo siła w garażu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (38 zł/m2)

4
-
130 m2
1957
15888879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831827 15888879 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 22,90 m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 667 PLN (76 zł/m2)

1
-
22 m2
1980