• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 247

15876385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27536473 15876385 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.32,54 m2 na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 139 PLN (303 zł/m2)

1
-
50 m2
2018
15876386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27536472 15876386 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.140 m2 do wynajęcia, na 1 piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail:...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 418 PLN (96 zł/m2)

1
-
140 m2
2018
15830861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26680037 15830861 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 753 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w OKOLICACH ul. Kamionkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

51 957 PLN (69 zł/m2)

12
-
753 m2
1999
15876388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27536470 15876388 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.105,50 m2 do wynajęcia, na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mai...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 698 PLN (169 zł/m2)

1
-
105 m2
2018
15760865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25369172 15760865 Warszawa - Do wynajęcia: willa o pow.926 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Ateńskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy-------------Przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 000 PLN (56 zł/m2)

12
-
926 m2
-
15760864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25369171 15760864 Warszawa - Do wynajęcia: willa o powierzchnia 687 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie, w okolicach ul. Obrońców , poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy-------------Przestronna wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 800 PLN (67 zł/m2)

12
-
687 m2
-
15877379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27568053 15877379 Warszawa - Do wynajęcia: Magazyn przechodni o pow. 70 m2 na poziomie -1 w budynku biurowo-magazynowym w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południe.poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 660 PLN (38 zł/m2)

1
-
70 m2
1970
15877380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27568057 15877380 Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.35 m2 na terenie kompleksu biurowo-magazynowego, w okolicach ul. Kamionkowskiej na warszawskiej Pradze Południe,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (57 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15877377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27568061 15877377 Warszawa - Do wynajęcia: Magazyn o pow. 70 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południe.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (40 zł/m2)

1
-
70 m2
1970
15879045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27606345 15879045 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.53 m2 do wynajęcia, na 1 piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 079 PLN (96 zł/m2)

1
-
53 m2
2018
15814499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26619284 15814499 Warszawa - Do wynajęcia: willa na cele biurowe, pow. 476 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Paryskiej i Al. Stanów Zjednoczonych,poleca Agecnja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 600 PLN (75 zł/m2)

12
-
476 m2
1938
15882076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657168 15882076 Nowoczesna przestrzeń biurowa – 150 m²Oferujemy do wynajęcia komfortowy i dobrze zaplanowany moduł biurowy o powierzchni 150 m². Lokal został przygotowany z myślą o wygodzie pracy oraz sprawnym funkcjonowaniu zespołu.W skł...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 750 PLN (85 zł/m2)

11
-
150 m2
2001