• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 246

15834203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26706953 15834203 Do wynajmu od zaraz !!!! Funkcjonalne, w rozsądnej cenie !!!Gocław - czyste, wygodne, jasne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o pow. ok.63 m2, ulokowane na 7 pietrze w 12-piętrowym budynku, z ramy H z 1982 r., z windami i zadbaną klat...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
62 m2
1982
15714529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24463393 15714529 Grochów - Dom - 12 bliźniaka - w cichej części Olszynki Grochowskiej - TYLKO NA 10 miesięcy(do 31 marca 2026 roku)pow. użytkowa 103 m24 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, podpiwniczenie pod połową domu. Wszystkie media miejskie, dodatkowo siła w garażu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (38 zł/m2)

4
-
130 m2
1957
15888879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831827 15888879 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 22,90 m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 667 PLN (76 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15885545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733838 15885545 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Kamionkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 035 PLN (45 zł/m2)

1
-
23 m2
1970
15887576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27787108 15887576 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z podstawowym wyposażeniem.Pokój z aneksem kuchennnym- meble kuchenne- lodówka (biała)- pralka- kuchenka z okapem- rozkładana wersalka- szafa- stolik, ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (82 zł/m2)

1
-
28 m2
1970
15882195 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27658250 15882195 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego, w ciągu wynajętych lokali usługowych.Lokal idealny pod działalność handlową, kosmetyczną, medyczną, biurową lub usługową.Dzięki dużym przeszkleniom i wido...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (93 zł/m2)

3
-
96 m2
2000
15887131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27778938 15887131 Komfort, cisza i zieleń w sercu Gocławia57,5 m² 5. piętro Do wynajęcia jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,5 m² przy ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 51 w dzielnicy Praga-Południe w Warszawa.Lokal znajduje się na 5. piętr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
57.5 m2
2015
15887176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778998 15887176 Wolnostojący dom na pograniczu Wawra i Pragi Południe. Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni 600 mkw.Parter - 200m2 - wysokie pomieszczenie z wjazdem - szerokie drzwi dla dostaw.I piętro - 200 mkw.II piętro - 200 mkw.Wykończone w dobrym standardzie-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15887305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780403 15887305 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 23,15 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 686 PLN (73 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15840798 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26785585 15840798 Nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokoje, w tym dwie jasne sypialnie z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią czekają na nowego najemcę.Nowoczesny wystrój i funkcjonalny układ zapewniają komfort codziennego życia, a wszystkiemu dopełnia łazi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (78 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15840817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26785570 15840817 EKSKLUZYWNY, DWUPOZIOMOWY APARTAMENT W PRZEDWOJENNEJ KAMIENICY – STARA SASKA KĘPAWyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 240 mkw, usytuowany w eleganckiej kamienicy z 1937 roku, w sercu Starej Saskiej Kępy – jednej z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (75 zł/m2)

5
2
240 m2
1937
15885387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728415 15885387 Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, usytuowane na 14 piętrze budynku zlokalizowanego tuż przy Rondzie Wiatraczna. CECHY OFEROWANEGO LOKALU:przestronny balkon typu loggia, ze wspaniałym widokiemdoskonała lok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
1984