• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 243

15893417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27910993 15893417 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia powierzchnia biurowa – 245 m², GocławPraga Południe - bezpośrednio bez pośredników.Kwota 16000 do negocjacjiOferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową o łącznej wielkości 245 m², z...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (65 zł/m2)

12
-
245 m2
-
15887309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780405 15887309 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 14,10 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 026 PLN (73 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15867904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27358368 15867904 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze wykładzina położona na parkiecie. Kuchnia 7m z oknem, na podło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15891355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27895090 15891355 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji Saska Kępa przy ul. Afrykańska 12, w spokojnej i doskonale skomunikowanej części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy -...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (104 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15764827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25455058 15764827 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośred...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15841758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26795977 15841758 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w apartamentowcu z ochroną całodobową, na zielonym osiedlu Saska Kępa, przy ulicy Libijskiej. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęty RTV i AGD (telewizor, l...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (56 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15874941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | 48 m2 | Grochów | po remoncie 27519520 15874941 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowana na 5 piętrze na Grochowie, przy ul. Opinogórskiej.  Blisko Jeziorka Gocławskiego i Balatonu. Pełna infrastruktura miejska.3 pokoje 48 m2 5 piętro winda balkon klimatyzacja po generalnym r...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (57 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15889089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27844659 15889089 Lokal handlowo-usługowy 47 m² Pasaż handlowy Warszawa, ul. Bora-Komorowskiego 21Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 47,03m² (2,70 m wysokości). Powierzchnia całkowita lokalu to 72 m². Zlokalizowany w wewnętrzny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (81 zł/m2)

1
-
47 m2
2007
15852475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27033356 15852475 Prezentujemy mieszkanie na wynajem, idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalność i wygodę miejskiego życia. Ta oferta skierowana jest do singli, par lub małych rodzin poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu w dynamicznej dzielnicy Warszawy.M...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (60 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15870512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27429017 15870512 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 865 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Kamionkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

59 685 PLN (69 zł/m2)

12
-
865 m2
1999
15891019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27884741 15891019 Samodzielny lokal biurowy z tarasem 30 m² i 3 miejscami parkingowymi w cenieDo wynajęcia funkcjonalny, samodzielny lokal biurowy usytuowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku biurowego po modernizacji. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (57 zł/m2)

5
-
100 m2
1930
15891004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 Pokoje z balkonem 27884373 15891004 3 Pokoje z balkonem  ul. Wspólna Droga Grochów Do wynajęcia jasne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m², zlokalizowane przy ul. Wspólna Droga na warszawskim Grochowie. Układ mieszkania:Pokój dzienny: przestronny, z wyjściem na balk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (62 zł/m2)

3
1
73 m2
1970