• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 243

15893910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922290 15893910 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,70 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 726 PLN (75 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15886866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27770723 15886866 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISaska Kępa Paryska 5 min do Francuskiej. Wysoki parter.Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, ekspozycja południowa.42 metry 2 pokoje, salon z kuchnią a drugi przedzielony gdzie jest sypialnia i...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
-
42 m2
1950
15759274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25336721 15759274 Przedmiotem oferty jest nowoczesna powierzchnia biurowa położona na 4. piętrze budynku przy ul. Płowieckiej, w dzielnicy Gocławek, Warszawa – Praga Południe.Powierzchnia biurowa netto wynosi 173,72?mkw. i obejmuje cztery przestronne pomiesz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 466 PLN (85 zł/m2)

11
-
205 m2
1990
15579603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21748883 15579603 Szukasz komfortowego miejsca, które łączy nowoczesny design z bliskością natury? Mam do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66,2 m², położony na prestiżowym Osiedlu Saska.Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze, a dzięki p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (86 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15752730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO KALEŃSKA W POBLIZU RONDA WIATRACZNA 25220273 15752730 BIURO KALEŃSKA W POBLIZU RONDA WIATRACZNA Klimatyczne biuro w budynku starej fabryki na Pradze Południe obok węzła Rondo Wiatraczna Powierzchnia 57,8 m2, trzy pokoje. Parter w budynku jednopiętrowym. Teren monitorowany , łatwy dojazd, brak strefy pł...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kaleńska

3 150 PLN (55 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15873103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
GROCHOWSKA OKOLICE RONDA WIATRACZNA 2 POKOJE MEBLE 27512009 15873103 GROCHOWSKA OKOLICE RONDA WIATRACZNA 2 POKOJE MEBLE Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Grochowskiej bardzo blisko Ronda Wiatraczna. Mieszkanie po remoncie. Czwarte piętro w budynku sześciopiętrowym z windą Powierzchnia 42 m. Kuchnia umeblowana i wyp...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Grochowska

3 100 PLN (74 zł/m2)

2
1
42 m2
1960
15893683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27916064 15893683  NOWY! 3 pokojowy klimatyzowany apartament o bardzo dobrym standardzie wykończenia + miejsce parkingowe w garażu podziemnym.  Rozkład i wyposażenie Salon: Przestronny, w pełni umeblowany, z wyjściem na słoneczną loggię.Kuchnia otwarta na salon, jas...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (80 zł/m2)

3
1
61 m2
2020
15887953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27797875 15887953 Lokal narożny o przeznaczeniu handlowo-usługowym na parterze budynku apartamentowego. Wykończony, kuchnia i łazienka wydzielone z części głównej, bardzo ładnie wkomponowane w całość powierzchni.Wysokość 360cm. Lokal widoczny z ulicy, duże witryny.Kli...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 100 PLN (105 zł/m2)

2
-
87 m2
2018
15808639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26400146 15808639 Biuro do wynajęcia – 200 m², Saska Kępa, układ gabinetowyDo wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 200 m² w kameralnym budynku biurowym na Saskiej Kępie.Układ gabinetowy zapewnia komfort pracy i możliwość wydzielenia st...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
200 m2
2000
15882077 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657169 15882077 Powierzchnia biurowa 1439 mkw na jednym pietrze, do zaaranżowania zgodnie z planami Najemcy.Budynek:Budynek biurowy klasy B, budowa zakończona w 1996 r. Zlokalizowany na warszawskiej Pradze. 12.000 m2 powierzchni biurowej, 8 kondygnacji naziemnych, 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 651 PLN (62 zł/m2)

11
-
1439 m2
1996
15849066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26957764 15849066 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana na III piętrze budynku biurowego.Łączna powierzchnia użytkowa: ok. 200 mkwUkład pozwala na wydzielenie 7 niezależnych gabinetów, aranżację sali konferencyjnej, stworzenie recepcji w strefie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (52 zł/m2)

11
-
200 m2
1996
15718126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24546951 15718126 Lokal na Pradze Południe, na nowym osiedlu, w otoczeniu innych lokali handlowo - usługowych.Lokal o powierzchni ok. 108m2, posiada piękne witryny, jest doskonale doświetlony i widoczny z ulicy. Przed lokalem przystanek autobusowy oraz miejsca parking...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 800 PLN (100 zł/m2)

11
-
108 m2
2024