• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 112

15806748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 3 pokoje, Ursus 26351699 15806748 Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 60 m², położony na 2 piętrze budynku. Atuty nieruchomości:- Doskonała lokalizacja - w pobliżu skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Ryżowej, zapewniająca świetną komunikację i łatwy dojazd...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (63 zł/m2)

3
-
60 m2
2008
15831490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
wakacje czynszowe / witryny / promocyjna cena 26697173 15831490 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 71,18 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Najkorzystniejsze warunki wynajmu w tym budynku!Szerokie, przeszklone witryny za...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (92 zł/m2)

2
-
71 m2
2023
15820875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal usługowy 165 m² z dużą witryną 26640419 15820875 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 165,2 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji ROBYG w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa w Warszawa.Lokal narożny, wyróżniający się wysokością ok. 5,5 m, co daje m...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 400 PLN (112 zł/m2)

1
-
165 m2
2025
15484213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 60m2, 3 pokoje, ul. ryżowa - ursus 19590780 15484213 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60 m² położony na 1 piętrze, jest możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej na parterze.Atuty nieruchomości:- Doskonała lokalizacja: Blisko skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Ryżowej, c...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
-
60 m2
2008
15782268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe mieszkanie z charakterem na zamkniętym osiedlu 25838950 15782268 Ursus 2 pokoje 58 m² 1. piętro Dwustronne Winda Osiedle zamknięteNa wynajem okazjonalny wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Apartamentowej.To idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, styl i wnętrza z char...

Warszawa (Ursus), ul. Apartamentowa 11

2 500 PLN (43 zł/m2)

2
-
58 m2
-
14901770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4358103 14901770 Galeria Gawra, Ursynów, lokal o powierzchni 34 m2, Do wynajęcia lokal użytkowy w Galerii Gwara o powierzchni 34 mkw, Wejście do lokalu bezpośrednio z partery, z pasażu handlowego. Możliwe także wejście z poziomu pierwszego piętra, gdzie mieszczą się...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 PLN (66 zł/m2)

11
-
34 m2
2003
15742642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24997140 15742642 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę nowocześnie umeblowane i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 w nowym centrum UrsusaSzamoty. Mieści się ono na trzecim piętrze i jeszcze nigdy nie było wynajmowane. Składa się z sypialni i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15827216 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628241 15827216 Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal dostępny od ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15827339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628238 15827339 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWZIJIOferow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 PLN (80 zł/m2)

1
-
15 m2
1980
15827363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628239 15827363 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.45 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWZIJIOferowa...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (60 zł/m2)

3
-
45 m2
1980
15817884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26610678 15817884 Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na 2 piętrze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w OKOLICACH ul. Kenigapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal usługo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

1
-
65 m2
-
15824142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26609061 15824142 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden p...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 875 PLN (75 zł/m2)

1
-
25 m2
1980