• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 240

15822598 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 6 pokoi | Natolin | metro 600 m | garaż 26597989 15822598 Segment na cele biurowe na Natolinie3-piętrowy Klimatyzowany Garaż dwustanowiskowy Ogródek, taras i balkonyRozkład pomieszczeńParter:- salon z aneksem kuchennym, ok. 58 m²- toaletaPiętro:- trzy gabinety- łazienkaPoddasze:- dwa pomieszczenia do ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (36 zł/m2)

8
-
222 m2
2003
15505105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękny lokal handlowy, witryny! 20043262 15505105 Biurowiec na Ursynowie, tuż przy ulicy Puławskiej na drodze do Piaseczna.Widoczny z daleka.Lokal z boku biurowca, możliwość reklamy od Puławskiej.Miejsce na dostawy z tyłu lokalu.Lokal w stanie shell & core, do adaptacji. W pobliżu salony sam...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 937 PLN (88 zł/m2)

11
-
605 m2
2017
15052495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek na wynajem 1200m2 Ursynów biuro lokal 8264590 15052495 WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEDo wynajęcia biuro o powierzchni 1200 m2. Budynek posiada 3 pietra po 400 m2. W budynku jest nowoczesna winda oraz parking .LOKALIZACJA:Ursynów Obok trasa S7. 5 min do lotniska.STANDARD:- Podłoga panele- Biuro k...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 000 PLN (38 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15893939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922399 15893939 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 200 PLN (5 220 zł/m2)

1
-
10 m2
-
15893933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922391 15893933 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

150 PLN (5 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15893937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922395 15893937 Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 8 osób w budynku użytkowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 PLN (75 zł/m2)

1
-
16 m2
-
15893935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922396 15893935 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (211 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15893947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922393 15893947 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (233 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15893943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922387 15893943 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 200 PLN (210 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15893945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922389 15893945 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (210 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15873087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . 27511907 15873087 SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 59 m. Kuchnia umeblowana i wypo...

Warszawa (Ursynów), ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza

3 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
59 m2
2010
15854176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27071778 15854176 Do wynajęcia kawalerka 31 m2 przy samej stacji metra Imielin. Mieszkanie na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80.Układ mieszkania: mały przedpokój z dużą szafą wnękową, łazienka, pokój dzienny z wnęką na duże łóżko dwuosobowe, kuchnia oddzielna ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (90 zł/m2)

1
1
31 m2
1980