• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 240

14383705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2693219 14383705 Do wynajęcia lokal o pow. 270 m2 usytuowany na II piętrze budynku z 2000 roku, zlokalizowany w dzielnicy Ursynów przy ul. Puławskiej. Doskonała lokalizacja. Duże natężenie ruchu samochodowego. Dobry dojazd do obwodnicy S2. Lokal z przeznaczeniem ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 450 PLN (68 zł/m2)

11
-
270 m2
2000
15700927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24205254 15700927 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok. 60 m2, usytuowany w piwnicy (poziom -1) w budynku z 1998 roku na Ursynowie przy ulicy Poleczki. Nieopodal centrum logistyczne. Lokal przeznaczony pod działalność biurową. 2 pomieszczenia. Toalety og...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 444 PLN (57 zł/m2)

11
-
60 m2
1998
15889840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27862438 15889840 Lokalizacja:Wynajmę bardzo jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie z dużym balkonem.Mieszkanie jest usytuowane na 8 piętrze w budynku z dwoma windami, jest bardzo słoneczne i rozpościera się z niego widok na panoramę Ursynowa. Mieszka...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
1
64 m2
2001
15888655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27819552 15888655 Segment na cele biurowe.Do wynajęcia segment o powierzchni 225m2 na zamkniętym osiedlu na Ursynowie.Segment to 3 piętra do wykorzystania na cele biurowe oraz garaż z piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi.Przyziemie: garaż na 3 samochody- do wykorzy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (35 zł/m2)

7
2
225 m2
2000
15870500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428577 15870500 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 930 m2 na 1 piętrze w biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------------Bez prow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 198 PLN (34 zł/m2)

9
-
930 m2
2010
15849771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980264 15849771 Do wynajęcia lokal użytkowy położony w spokojnej części Kabat, przy ul. Pod Lipą. To miejsce, które łączy kameralną atmosferę z bardzo dobrą komunikacją i wygodnym dostępem dla pracowników lub klientów.Lokal znajduje się na parterze w bloku mieszkaln...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (38 zł/m2)

1
-
79 m2
1999
15853783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27060505 15853783 Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na najwyższej kondygnacji budynku przy ul. Wąwozowej. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności, a lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 PLN (62 zł/m2)

3
1
64 m2
1996
15773272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25632635 15773272 Lokal biurowy 111 m.kw.na Ursynowie.Do wynajęcia moduł biurowy 111 m2 w Warszawie (Ursynów) na 2 piętrze - gotowe do wprowadzenia.W tej chwili układ gabinetowy. Możliwość powiększenia lokalu. PARKINGBudynek posiada naziemny parking strzeżony, oraz ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 089 PLN (55 zł/m2)

5
-
111 m2
-
15848234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26935193 15848234 Wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 45 m² zlokalizowane – tuż przy stacji metra Imielin.Osiedle z całodobową ochroną , wewnętrznym zielonym dziedzińcem, stawem i placem zabaw.Układ pomieszczeń:- salon z aneksem kuchennym- ogród zimowy z przeznac...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (89 zł/m2)

2
1
45 m2
2010
15778629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25754444 15778629 Lokal usługowo-handlowy 111 m.kw.na Ursynowie.Do wynajęcia moduł usługowohandlowobiurowy 111 m2 w Warszawie (Ursynów) na parterze.2 wejścia z ulicy (jedno szerokie).5 pomieszczeń.Łazienki.kuchnia.Idealny na działalność usługową i handlową PARKINGBudy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 089 PLN (55 zł/m2)

5
-
111 m2
-
15773271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25632633 15773271 Lokal biurowy 240 m.kw.na Ursynowie.Do wynajęcia moduł biurowy 240 m2 w Warszawie (Ursynów) na 5 piętrze z własnym zapleczem socjalnym i tarasem - gotowe do wprowadzenia.W tej chwili układ gabinetowy. Możliwość powiększenia lokalu. PARKINGBudynek po...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 186 PLN (59 zł/m2)

7
-
240 m2
-
15674001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23719860 15674001 Piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie !!! Budynek z 2006r.Oferowane z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, oraz miejscem parkingowym na poziomie -1 - wszystko w cenie najmuMieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (60 zł/m2)

2
-
60 m2
2006