• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 369

11942046 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83479 11942046 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 519 m2 - Warszawa Okęcie.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 11,5 EURO m2 netto + 8 zł m2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 380 PLN (49 zł/m2)

11
-
519 m2
-
11942060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83522 11942060 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 158 m2 - Warszawa Okęcie.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 10 EURO m2 netto + 6.5 zł m2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 718 PLN (43 zł/m2)

11
-
158 m2
-
11942070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83471 11942070 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 230 m2 - Warszawa Okęcie.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 10 EURO m2 netto + 6.5 zł m2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 780 PLN (43 zł/m2)

11
-
230 m2
-
15890383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27876194 15890383 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 148 PLN (43 zł/m2)

11
-
236 m2
1978
15612776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22455933 15612776 Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Aurora – idealna lokalizacja!?? Metraż: 38 m² ?? Piętro: 46?? Cena: 3900 zł + 600 zł czynsz + prąd wg zużycia?? Dostępne od 16-tego czerwcaNowe, w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizac...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (103 zł/m2)

2
1
38 m2
2022
15872352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491124 15872352 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.273 m2 na 6 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Be...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 659 PLN (65 zł/m2)

10
-
273 m2
2014
15872355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491126 15872355 Warszawa Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.799 m2 na 5 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

51 690 PLN (65 zł/m2)

10
-
799 m2
2014
15872359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491125 15872359 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.297 m2 na 4 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Be...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 212 PLN (65 zł/m2)

10
-
297 m2
2014
15872362 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491127 15872362 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.496 m2 na parterze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 089 PLN (65 zł/m2)

10
-
496 m2
2014
15889487 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851754 15889487 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 308,60 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 140 PLN (82 zł/m2)

1
-
308 m2
2017
15886873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27771007 15886873 Są mieszkania, które po prostu dobrze wyglądają na zdjęciach. I są takie, w których dobrze się żyje — to przy ul. Budki Szczęśliwickie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Jasne, dopracowane w każdym detalu i urządzone „jak dla siebie”, a ni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (90 zł/m2)

3
-
61.04 m2
2021
15879334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27612967 15879334 Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe wyremontowane i umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. 1 Sierpnia w Warszawie.Lokal jest dwustronny, jasny i funkcjonalnie zaprojektowany, idealny dla pary lub rodziny.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w tym:p...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (72 zł/m2)

3
1
53 m2
1974