• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 372

15889517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851956 15889517 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 921,57 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-3 21-117, mail: [email protected]) --------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

75 077 PLN (82 zł/m2)

1
-
921 m2
2017
15889518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851954 15889518 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 760,17 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-3 21-117, mail: [email protected]) ---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 927 PLN (81 zł/m2)

1
-
760 m2
2017
15889514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851948 15889514 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.2329,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

189 759 PLN (81 zł/m2)

1
-
2329 m2
2017
15889498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851859 15889498 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 620,50 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 550 PLN (82 zł/m2)

1
-
620 m2
2017
15889500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851858 15889500 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 620,40 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 540 PLN (82 zł/m2)

1
-
620 m2
2017
15889499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851860 15889499 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1095,90 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prow...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 282 PLN (82 zł/m2)

1
-
1095 m2
2017
15883783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675728 15883783 Nowe, nigdy niezamieszkałe Loggia 1 piętro Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i komforcie codziennego życia. Lokal znajduje się ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (109 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15137281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 10704254 15137281 CICHE, 5 pokojowe mieszkanie na ogrodzonym, chronionym osiedlu blisko Al. Jerozolimskich. Strefa dzienna mieszkania to pokój ok. 37m2 z jadalnią oraz kuchnia 12m2. Kuchnia całkowicie umeblowana i wyposażona. Z pokoju i kuchni jest wyjście na duży za...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (43 zł/m2)

5
-
134 m2
1999
15867120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie blisko Lotniska i Mordoru – od zaraz! 27335500 15867120 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada duży balkon od strony wewnętrznego patio, co zapewnia ciszę i prywatn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (66 zł/m2)

1
1
41 m2
1956
15882073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657174 15882073 Do wynajęcia powierzchnie biurowe od 300 m2 do 4000m2 na jednym piętrze. Powierzchnie wymagają dostosowania - właściciel oferuje budżet na aranżację oraz rabaty w formie miesięcy bezczynszowych. Zdjęcia przedstawiają showroom.Budynek:Budynek został ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 441 PLN (48 zł/m2)

11
-
823 m2
2004
15888387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27811358 15888387 Do wynajęcie wykończona powierzchnia biurowa. Obecny układ to: recepcja, sala konferencyjna dzielona ścianką mobilną, 4 gabinety (2 przeszklone), open space, w pełni wyposażona kuchnia, serwerownia.Budynek:Budynek położony jest w dzielnicy Włochy, pr...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 807 PLN (60 zł/m2)

11
-
531 m2
2009
15765497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Parking w cenie | Pierwszy najemca | Obok PKP 25471114 15765497 Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku.Istnieje możliwość zmiany obecnego wyposażenia.Najważ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
2024