• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 369

15894460 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27942785 15894460 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 957 m2 na 5 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskich Włochach, przy Al. Jerozolimskich,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

64 208 PLN (67 zł/m2)

1
-
957 m2
1998
15894428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27942655 15894428 Wyjątkowo elegancka i niepowtarzalna rezydencja na Okęciu, wykończona materiałami najwyższej jakości z bardzo dużymi oknami, znakomicie doświetlającymi jasne wnętrza. Wewnątrz części wspólne są w białej kolorystyce z odcieniami szarości, dodatkowo oc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
450 m2
2016
15878167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27590176 15878167 Budynek:Nowoczesny kompleks biurowy o wysokim standardzie wykończenia, położony w dobrej lokalizacji przy Al. Jerozolimskich, złożony z pięciu budynków. Zaletą lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja i dostęp do środków transportu miejskiego: stacj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 692 PLN (62 zł/m2)

11
-
414 m2
2006
15881257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27626484 15881257 Ustawny, przestronny pokój biurowy o powierzchni 48 mkw. II piętro (winda).Powierzchnia bardzo dobrze doświetlona dziennym światłem.Toalety i pomieszczenie socjalne na powierzchniach wspólnych.Dostęp 247.Parking przed budynkiem. Można wykupić miejsce...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 888 PLN (81 zł/m2)

11
-
48 m2
2000
15858559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27150261 15858559 Wynajmę halę 250m2+biuro 80m2 blisko stacji PKP Warszawa Włochy,dojazd drogą asfaltową,tylko busami,wąska droga dojazdowa dla tira,teren ogrodzony,hala wysoka 4 m,wszystkie media bardzo atrakcyjna cena 17000 zł netto+koszty ekploatacyjneDZIAŁALNOŚĆ K...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
330 m2
2000
15614839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22505401 15614839 wynajmę 3 magazyny po 110m2 w super lokalizacji dobry dojazd parking magazyn ocieplony nie ogrzewany zaledwie około 300 m od kolejki WKD Salomea,wysokośc 6.5mPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów pra...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
360 m2
2024
15877650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 27576021 15877650 Nowoczesny i w pełni umeblowany apartament na wynajem, położony na kameralnym, bezpiecznym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość została rozplanowana na trzech poziomach, oferując komfort, funkcjonalność oraz wygodę życia.Parter: pokój z aneksem kuchenn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

6
1
120 m2
2020
15894179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933193 15894179 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 29,15 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 955 PLN (67 zł/m2)

1
-
29 m2
2000
15894177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933192 15894177 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 81,04 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 434 PLN (67 zł/m2)

3
-
81 m2
2000
15894175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933191 15894175 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i Al. Krakowskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 971 PLN (83 zł/m2)

1
-
36 m2
2000
15878913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne biuro na Włochach- 489m2 27602492 15878913 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEDo wynajęcia przestronne biuro na Włochach przy węźle Salomea, znajdujące się na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu. Udogodnienia w pobliżu budynkuaptekabankomatrestauracjapaczkomatmyjniagaleria handlowasiłowniaprzedszko...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 811 PLN (60 zł/m2)

11
-
531 m2
-
15858322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO 260 m² - WLOCHY - 1. PIĘTRO 27146281 15858322 Przestronne biuro na 1. piętrze w dynamicznie rozwijających się Włochach!Powierzchnia: 260,5 m² nettoPiętro: 1 piętro (doskonały dostęp)ATUTY:MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA GABINETYSwobodna aranżacjaSTANDARD:KlimatyzacjaPodwieszane sufityCzujniki dymuKable św...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 950 PLN (58 zł/m2)

11
-
260 m2
-