• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 369

15316277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15609117 15316277 Duży obiekt ok 1800 m2 biurowo-usługowo-mieszkalny z halą garażową Włochy- spory obiekt ok. 1800m2 pow. całkowitej z wielorakim możliwym przeznaczeniem np. niezależna siedziba firmy, hostel, archiwum, placówka medyczna, szkołauczelnia , hotel pracown...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 000 PLN (24 zł/m2)

11
-
1760 m2
2015
15893773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
NOWE | 34 m² | Parking i piwnica 27920509 15893773 34 m² oddzielna sypialnia parking + piwnica w cenie WłochyMokotów po remoncieDo wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m² przy ul. Flisa 11. Lokal gotowy do wprowadzenia — zaprojektowany tak, by maksymalnie wykor...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (88 zł/m2)

2
1
34 m2
1959
15683506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23893511 15683506 Lokal usługowy 54 m² – parter, Włochy.Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 54 m², położony na parterze nowoczesnego osiedla w dzielnicy Włochy.Lokal idealny na: biuro, gabinet lekarski lub weterynaryjny, sklep, salon ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 809 PLN (71 zł/m2)

1
-
54 m2
2020
15884253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27698469 15884253 Do wynajęcia moduł biurowy położony na III piętrze w biurowcu z windą.Podział powierzchni:open space ok. 50 m22 pokoje po 12 m2,kuchenka biurowa,WC.W pokojach wykładzina dywanowa. Vertikale w oknach. Klimatyzacja. Możliwość wynajęcia jednego miejsca ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 440 PLN (56 zł/m2)

11
-
115 m2
2012
15882836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673481 15882836 Do wynajęcia atrakcyjne biuro na 3. piętrze nowoczesnego, kameralnego biurowca.Lokal o funkcjonalnym układzie oferuje komfortową i reprezentacyjną przestrzeń do pracy.Na jednym poziomie znajduje się gabinet, salka konferencyjna, open space, kuchnia ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 424 PLN (56 zł/m2)

11
-
79 m2
2012
15882838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673482 15882838 ompaktowe biuro o powierzchni 28 m², idealne dla małej firmy lub działalności usługowej. Wejście bezpośrednio z ulicy, tuż obok głownego wejścia do budynku.Funkcjonalny układ zapewnia komfortową przestrzeń do pracy.Dużym atutem jest doskonał...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 624 PLN (58 zł/m2)

11
-
28 m2
2012
15882846 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673479 15882846 Do wynajęcia atrakcyjne biuro na 4. piętrze nowoczesnego, kameralnego biurowca.Lokal o dwupoziomowym układzie oferuje komfortową i reprezentacyjną przestrzeń do pracy.Na pierwszym poziomie znajdują się trzy niezależne pokoje, kuchnia oraz WC, natomia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 292 PLN (52 zł/m2)

11
-
121 m2
2012
15871620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27472465 15871620 Do wynajmu narożny lokal usługowy bardzo blisko Liceum Ogólnokształcącego.Lokal znajduje się w Warszawie przy ul. Geologicznej 16 (Włochy, Okęcie) w prestiżowej inwestycji „Porto di Casa”.Porto di Casa to kameralny apartamentowiec z 11 apartamentami ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 675 PLN (110 zł/m2)

11
-
33.41 m2
2027
15554560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 21082248 15554560 Do wynajęcia piękne, przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 mkw, usytuowane na 3 kondygnacjach kameralnego budynku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty, a dodatkowo jest wyposażone w klimatyzację, światłowó...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

5
2
120 m2
2019
15841168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26787952 15841168 Do wynajęcia piękny, przestronny dom 5-pokojowy o powierzchni 120 mkw, usytuowany na trzech kondygnacjach kameralnego budynku. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako miejsce...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

5
2
120 m2
2019
15886719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766044 15886719 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 68 m2, zlokalizowane przy ul. Fasolowej w dzielnicy Włochy. Stacja kolejowa Warszawa-Włochy w odległości 1,3 km, przystanek autobusowy w odległości 500 m. Dobry dojazd do centrum. Ogólnodostępne miejs...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (43 zł/m2)

3
-
68 m2
1994
15743826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25019057 15743826 Do wynajęcia 15 - pokojowy , klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 620 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowym z 2001 roku. Klimatyzatory we wszystkich pomieszczeniach. Światłowód ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 050 PLN (69 zł/m2)

11
-
620 m2
2001