• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 132

15820667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627853 15820667 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 12 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w OKOLICACH Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWygodne, całkowi...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 200 PLN (312 zł/m2)

1
-
52 m2
2010
15820664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627849 15820664 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w OKOLICACH Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Niruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWygodne, całkowici...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (300 zł/m2)

1
-
18 m2
2010
15818902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627596 15818902 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.758 m2 dna warszawskim Wilanowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJILokal biurowy znajdujący się na 1 piętrze w nowoczesnym kameralnym budyn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 302 PLN (69 zł/m2)

12
-
758 m2
2012
15818900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627595 15818900 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1033 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIKonst...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 277 PLN (69 zł/m2)

12
-
1033 m2
2012
15818898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627594 15818898 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1490 m2 na parterze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJILokal ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

102 810 PLN (69 zł/m2)

12
-
1490 m2
2012
15789799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25948636 15789799 Do wynajęcia od zaraz ciche, 2 pokoje o powierzchni 46,21 m2 na pierwszym piętrze budynku z 2016 roku. Rozkład- salon z aneksem kuchennym- sypialnia z dużym łóżkiem- łazienka z kabiną prysznicową- korytarz z pojemnymi szafami LokalizacjaMiejsce dobr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (60 zł/m2)

2
1
46.21 m2
2016
15793690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26043955 15793690 Nowoczesny, przestronny dom na wynajem – 450 m², działka 700 m², po generalnym remoncieDo wynajęcia komfortowy, w pełni odnowiony w 2022 roku dom wolnostojący (rok budowy 1998), położony na 700-metrowej działce. Nieruchomość o powierzchni 450 m², ide...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (44 zł/m2)

8
4
450 m2
1998
15736537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24874821 15736537 Mam przyjemność zaoferować Państwu na wynajem piękny 3-pokojowy apartament o powierzchni 101,10 m² z loggią, zlokalizowany na 3. piętrze budynku przy ul. Marconich 3 na Wilanowie Wysokim. Spokojna okolica zachęca do spacerów, w szczególności po teren...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (59 zł/m2)

3
2
101.1 m2
1985
15660522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23467005 15660522 Przestronny apartament z ogródkiem w sercu Miasteczka Wilanów – 113,2 m² 3 sypialnie garaż podziemny całodobowa ochronaZ przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 113,2 m², położone na prestiżowym osiedlu w Miasteczku Wilanów – m...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (82 zł/m2)

4
2
113.4 m2
2007
15641138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23079342 15641138 English description belowDo wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów :- powierzchnia 61 m2- akceptujemy jedno zwierzę :)- zaprojektowany gustownie i nowocześnie, w wysokim standardzie wykończenia, ściany w jasnych odcieniach- meble wykona...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 550 PLN (91 zł/m2)

3
1
61 m2
2024
15646735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 23227080 15646735 Przestronny dom na Wilanowie z ogródkiem[ENGLISH DESCRIPTION BELOW]Prestige Nieruchomości prezentuje piękny, przestronny dom na Wilanowie - Zawady w zabudowie szeregowej. Dom o unikalnym klimacie, bardzo funkcjonalnie urządzony. Dom posiada ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (45 zł/m2)

7
-
230 m2
-
15639507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23043962 15639507 Prezentuje wyjątkowy apartament na wynajem w prestiżowej lokalizacji Wilanowa.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego apartamentu mieszczącego się w nowoczesnym, trzypiętrowym budynku z windą oraz garażem podziemnym. Budynek został...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (65 zł/m2)

3
-
121 m2
2003