• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 133

15349307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne 3 pokoje 16503280 15349307 RS Real Estate prezentuje piękne, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Wilanowa - Zawady.Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.Apartamentowiec z windą, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.Inwesty...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 299 PLN (93 zł/m2)

3
1
57 m2
2020
15850139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26988924 15850139 TRZYPOKOJOWY APARTAMENT na wynajem o powierzchni 101,30 mkw znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul. Zaściankowej.ROZKŁAD:jasny salon z jadalnia i częściowo otwarta na salon kuchnią2 komfortowe sypialniełazienka, z wanna oraz oddzielna łazienka z ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (63 zł/m2)

3
1
101 m2
2010
15829727 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy z klimatyzacją i parkingiem 26640483 15829727 Lokal biurowy do wynajęcia - spokojna okolica, parkingZ przyjemnością prezentujemy lokal biurowy o powierzchni ok. 76 m², zlokalizowany na 1. piętrze budynku biurowego przy ul. Zawodzie w Warszawie. Oferta bezpośrednia - bez prowizji, lokal dostępny ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (95 zł/m2)

4
-
73 m2
2012
13912684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 2220320 13912684 Nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta.Budynek może być wynajęty zarówno na biuro,ambasadę, jak również i na cele mieszkalne.Istnieje możliwośc wcześniejszego oglądania.Świetna lokalizacja, prestiżowa ulica , sąsiedztwo pa...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (32 zł/m2)

6
2
360 m2
-
8509394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 9899502 8509394 Dom wolno stojący na Zawadach - Wilanów. Zbudowany bardzo nowocześnie. Osiedle zamknięte.Piwnica: garaż na 2 samochody 2 pom. gospodarcze, 2 schowki, salon z wyjściem do ogrodu, WC, łazienka z prysznicem.Parter: salon z kominkiem, jadalnia, kuchni...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (43 zł/m2)

4
2
350 m2
2004
14239554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 2552347 14239554 Do Wynajęcia dom bliźniak na Wilanowie - PowsinekParter: kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, łazienka z prysznicem, sypialniagabinet, pralnia z kotłownią, wyjście do ogrodu wolnostojący garaż na 2 samochodyPiętro: s...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 499 PLN (52 zł/m2)

6
3
220 m2
2010
15856721 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27104034 15856721 Kontakt telefoniczny: 504612617Do wynajęcia Willa wolnostojąca o powierzchni 450 m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w dzielnicy Wilanów.Bardzo wysoki standard wykończenia. Wszystkie użyte materiały są bardzo wysokiej jakości. Do dyspozycj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (44 zł/m2)

7
5
450 m2
2013
14519893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 2823346 14519893 Dom wolnostojący położony w WilanowieParter: wiatrołap, garderoba, kuchnia otwarta na salon i jadalnie z kominkiem, gabinet, WC - podłoga podgrzewanaPiętro: trzy sypialnie w tym dwie z garderobami, duży pokójPoddasze: otwarta przestrzeń.W bryle bu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (53 zł/m2)

7
2
300 m2
2008
15831474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26696384 15831474 Nowoczesne mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Royal Residence w Wilanowie, przy ul. Sarmackiej 27.Najem okazjonalnyBUDYNEKMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim budynku apartamentowym. Osiedle ogrodzone i mo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (84 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15714817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka z ogródkiem Wilanów 24467750 15714817 Hampton Home prezentuje- stylowy apartament z ogródkiem w Miasteczku WilanówPowierzchnia: 38m2Liczba pokoi: 1Cena: 3.900 +700 (czynsz administracyjny + czynsz najmu)Dostępne od: zarazZapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego mieszkan...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (103 zł/m2)

1
-
38 m2
2020
15820660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627854 15820660 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 25 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w OKOLICACH Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Niruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWygodne, całkowic...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 750 PLN (301 zł/m2)

1
-
112 m2
2010
15820669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627852 15820669 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w OKOLICACH Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWygodne, całkowi...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 900 PLN (300 zł/m2)

1
-
63 m2
2010