• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 132

15889147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27845573 15889147 Dom w zabudowie bliźniaczej, obecnie do wynajęcia 360m2 i łącznie pięć sypialni. Na parterze znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, garderoba. Na piętrze trzy sypialnie (garderoba), dwie łazienki. Wysokie poddasze zagospodarowane jest jako penthouse...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (53 zł/m2)

6
-
360 m2
-
15845807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jasne i ciche mieszkanie | Wilanów 26869945 15845807 Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy - Miasteczko Wilanów. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym apartamentowcu z 2011 roku, z windą oraz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (85 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
14571602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2875915 14571602 LOKAL DO NAJMU NA PARTERZE PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!! Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy, nieduże biuro z socjalem i magazynem w dogodnej lokalizacji, w Wilanowie, bliskie okolice Pałacu w pięknej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 PLN (50 zł/m2)

5
-
80 m2
1990
15877237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563372 15877237 Do wynajęcia lokal w bardzo dobrym standardzie. Cztery niezależne gabinety, łazienka, toaleta, kuchnia, recepcja. Możliwe jest również zostawienie widocznego na zdjęciach wyposażenia. Dodatkowo do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w kwo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (75 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15888515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27814976 15888515 Elegancki dom jednorodzinny na wynajem o powierzchni 300 mkw, położony w prestiżowej części Wilanowa, na działce o powierzchni 510 m². Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz nowoczesn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (63 zł/m2)

7
2
300 m2
2019
15888089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801962 15888089 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (278 zł/m2)

1
-
18 m2
2010
15888094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801952 15888094 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (278 zł/m2)

1
-
27 m2
2010
15888064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801953 15888064 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 25 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 250 PLN (279 zł/m2)

1
-
112 m2
2010
15888099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801954 15888099 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (278 zł/m2)

1
-
63 m2
2010
15871564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27471019 15871564 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 12 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (288 zł/m2)

1
-
52 m2
2010
15716458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24512959 15716458 3 pokojowy komfortowy apartament przy ul. Sarmackiej 28 w Miasteczku Wilanów o powierzchni 96 m2, z dwoma dużymi loggiami i ogrodem zimowym, z którego można korzystać również w chłodne dni. Apartament wykończony w wysokim standardzie z dbałością o de...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (68 zł/m2)

3
2
96 m2
2007
15887540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785152 15887540 Idealnie wykończony lokal na 2 piętrze nowoczesnego, kameralnego biurowca.Wilanów Królewski.Wysokość lokalu: 3,40 m. Piękne okna od podłogi do sufitu. Strona południowa i wschodnia.Lokal jest całkowicie nowy, nieużywany, idealnie wykończony, bardzo w...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 640 PLN (80 zł/m2)

11
-
183 m2
2025