• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 132

15889496 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851745 15889496 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.37,80 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 045 PLN (109 zł/m2)

1
-
37 m2
1995
15889494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851740 15889494 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.27 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowsk...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 889 PLN (107 zł/m2)

1
-
27 m2
1995
15890016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867353 15890016 Miejsce postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.NAJWIĘKSZE ATUTY?Ekspozycja na ul.Teodorowicza - unikamy zgiełku ul. Franci...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (75 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15861563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208039 15861563 Wyjątkowy lokal premium Wilanów Top lokalizacja przy rondzieTo nie jest zwykły lokal – to przestrzeń, która buduje markę.Oferujemy na wynajem prestiżowy lokal usługowy o powierzchni 185,39m², położony w jednej z najbardziej ekskl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 400 PLN (181 zł/m2)

5
-
185 m2
2010
15459330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19025172 15459330 Przestronne, eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużą loggią w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej 28b.Dzięki dużym oknom w mieszkaniu jest dużo dziennego światła.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty dobrej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (61 zł/m2)

2
1
61 m2
2006
14149326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3423363 14149326 Do wynajęcia lokal o powierzchni 65 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie. Spokojne i prestiżowe otoczenie, dużo zieleni wokół budynku. W odległości 200 m przystanek autobusowy i klub fitness. Sklep spożywczy ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 271 PLN (158 zł/m2)

11
-
65 m2
1995
15729081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 24756802 15729081 Na wynajem wyjątkowy dom o nowoczesnym stylu, położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy – Wilanów, przy ul. Królowej Marysieńki. Nieruchomość idealna dla rodzin ceniących przestrzeń, komfort oraz doskonałą lokalizację.Parametry nieruchomośc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (44 zł/m2)

7
2
450 m2
1999
15876913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27558666 15876913 Lokal 156 m² na parterze - Stary Wilanów, ul. Wiertnicza 5 miejsc parkingowych w garażu podziemnym w cenie. Do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal o powierzchni 156 m², zlokalizowany na parterze kameralnego budynku b...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (100 zł/m2)

11
-
150 m2
2013
13289483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88087 13289483 Dom 377 m.kw. na Wilanowie.Dojazd drogą utwardzoną kostką brukową jest, wyposażoną w ciągi piesze i infrastrukturę oświetleniową. Dla obsługi ruchu transportu zbiorowego do dyspozycji są w niedużej odległości pętla autobusowa oraz przystanki autobus...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (53 zł/m2)

12
-
377 m2
2005
15881417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27630600 15881417 Przestronny i funkcjonalny trzypokojowy apartament na ostatniej kondygnacji z dwoma tarasami.Zadbane, chronione osiedle, dużo zieleni, plac zabaw.Apartament został urządzony jako lokum dla młodej rodziny, posiada salon z widną częściowo otwartą kuchn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (71 zł/m2)

3
1
70.48 m2
2007
15884670 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słonecze 3 pokoje Miasteczko Wilanów 27708948 15884670 RS Real Estate prezentuje funkcjonalne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w centralnej części Miasteczka Wilanów.Apartamentowiec z 2016 roku zlokalizowany na cichym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (69 zł/m2)

3
1
68 m2
2016
15889479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27851708 15889479 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.60 m2 na parterze domu jednorodzinnego na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Królowej Marysieńkipoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (83 zł/m2)

2
-
60 m2
-