• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 6 248

15125172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10419339 15125172 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21,70m2. Lokal położony na 5 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 472 PLN (68 zł/m2)

11
-
21.7 m2
1980
15014931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6874431 15014931 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 73,5 m2 w centrum Warszawy- 4 pokoje.Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Klimatyzacja.-budynek biurowy w doskonałej lokalizacji -Całodobowa ochrona, klimatyzacja, możliwość wynajęcia miejsc parkingowych -Aranża...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 777 PLN (65 zł/m2)

3
-
73.5 m2
-
14983002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6059414 14983002 Lokal biurowy 300 m.kw. - ok. 16 pomieszczeń w przedwojennej odrestaurowanej kamienica oferującej ok.3500 m2 powierzchni użytkowej do wynajęcia o wysokim standardziewykończenia. Do dyspozycji najemców są naziemne miejsca parkingowe. Metraż typowego p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 835 PLN (76 zł/m2)

12
-
300 m2
-
14933283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5030322 14933283 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 65,92 złm2m-c Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 185,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru elektroniczneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 PLN (66 zł/m2)

11
-
39 m2
-
14896313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4182154 14896313 Wysokiej klasy wykończenie powierzchni wspólnych z okładzinami z naturalnego kamieniaDominujące, wysokie drzwi wejścioweOtwieralne oknaDostęp do balkonówNowoczesny system HVAC oparty na belkach chłodniczo-grzewczychNowoczesne systemy telekomunikacyjn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 786 PLN (89 zł/m2)

11
-
344.75 m2
-
14860123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3551633 14860123 Do wynajęcia biuro o powierzchni 29,9 m2. Lokal położony na 2 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 029 PLN (68 zł/m2)

11
-
29.9 m2
1980
14856689 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3463159 14856689 LOKAL MAGAZYNOWY Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o około 10 minut jazdy samochodem. Międz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 PLN (60 zł/m2)

11
-
15 m2
1960
14856670 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3460740 14856670 Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o około 10 minut jazdy samochodem. Międzynarodowy Port Lo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 186 PLN (50 zł/m2)

10
-
327 m2
1960
14852831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3424392 14852831 Doskonale skomunikowany biurowiec ,w odległości 200 m od stacji metra “Centrum”.1no pomieszczenie .Łazienka .Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Koszt eksploatacyjne 18 zł m2 . C...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 446 PLN (268 zł/m2)

1
-
91.22 m2
1960
14846402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238266 14846402 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 55,39 złm2m-c plus opłaty licznikowe lub opłata zryczałtowana 59,93 złm2m-c.Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 864 PLN (60 zł/m2)

11
-
64.48 m2
-
14846438 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238262 14846438 Warunki najmu w skrócie:Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru elektronicznego oraz funkcjonariusz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 003 PLN (55 zł/m2)

11
-
650 m2
-
14846420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238261 14846420 Warunki najmu w skrócie:Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru elektronicznego oraz funkcjonariusz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 457 PLN (55 zł/m2)

11
-
116.58 m2
-