• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15867208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27339484 15867208 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Kenigapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15609881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
LOKAL NA BIURO | 4 POKOJE | CENTRUM | KAMIENICA 22393755 15609881 LOKAL NA BIURO 4 POKOJE ZABYTKOWA KAMIENICA CENTRUM(English version below)W skrócie:- ul. Szpitalna 5 w samym centrum Warszawy,- 4 pokoje,- 100 m²,- dostępne od zaraz.Idealne na biuro, studio fotograficzne, pracownię artystyczną lub showroom.Budyn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (125 zł/m2)

4
-
100 m2
1880
15894224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933527 15894224 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Bardzo jasne, dwustronne, duże okna. Piękny widok, z jednej strony na zielone podwórko, z drugiej na zabytkowe budynki. Przestronny salon z wyjściem na loggię, sypialnia z szafą, kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (80 zł/m2)

11
-
56 m2
1952
15865302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27292283 15865302 Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w reprezentacyjnej kamienicy na Powiślu. Ostatnie piętro z widokiem na miasto, jest duży balkon. Pokoje umeblowane i wyposażone. Dodatkowo jest garderoba. Kuchnia z jadalnią. Łazienka z wanna i prysznicem....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
75 m2
1932
15360681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16801862 15360681 Do wynajęcia mieszkanielokal na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Zadbany budynek, czysta klatka schodowa. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym 25m2, dwóch pokoi 14m2, 13m2, łazienki oraz toalety. Doskonała lokalizacja, blisko Bulwary Wiśl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
-
64 m2
1938
15894219 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933405 15894219 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 574,04 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propert...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 756 PLN (71 zł/m2)

12
-
574 m2
2007
15894220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933404 15894220 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 192 PLN (47 zł/m2)

12
-
536 m2
2015
15894221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933407 15894221 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 218,09 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na Pradze Południe w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 250 PLN (47 zł/m2)

6
-
218 m2
2015
15894222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933406 15894222 Warszawa - do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 218 m2 w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 847 PLN (73 zł/m2)

3
-
218 m2
2015
15894202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933387 15894202 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,68 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 246 PLN (38 zł/m2)

2
-
33 m2
1980
15894213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933384 15894213 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,76 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 907 PLN (77 zł/m2)

1
-
38 m2
2011
15894210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933382 15894210 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 993 PLN (95 zł/m2)

1
-
21 m2
-