• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 326

15360681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16801862 15360681 Do wynajęcia mieszkanielokal na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Zadbany budynek, czysta klatka schodowa. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym 25m2, dwóch pokoi 14m2, 13m2, łazienki oraz toalety. Doskonała lokalizacja, blisko Bulwary Wiśl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
-
64 m2
1938
15894210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933382 15894210 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 993 PLN (95 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15894201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933380 15894201 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.132 m2 na parterze budynku biurowego w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 447 PLN (125 zł/m2)

11
-
132 m2
-
15894207 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933383 15894207 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 004 PLN (91 zł/m2)

1
-
33 m2
2007
15894204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933381 15894204 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 121 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Be...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 017 PLN (91 zł/m2)

3
-
121 m2
2007
15597405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Umeblowane biuro dla 5 osób OD ZARAZ 22117914 15597405 ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Czynsz bazowy - 1450 PLNos. miesięcznieBiuro dla 5 os. ok.: 7250 PLN miesięcznieZabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszuWszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich obowiązujący VAT.Biuro do pra...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (140 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15894190 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933377 15894190 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 19,47 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 PLN (57 zł/m2)

1
-
19 m2
1920
15894212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933376 15894212 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 38,86 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 176 PLN (57 zł/m2)

2
-
38 m2
1920
15889285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27846628 15889285 Gotowe biuro do wejścia na Powiślu.Układ kilku pokoi - WC na częściach wspólnych,- Sala konferencyjna w wysokim standardzie dla najemców na piętrze,- Aneks kuchenny dla najemców na piętrze.Zdjęcia przedstawiają standard wykończenia powierzchni biurow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (65 zł/m2)

11
-
220 m2
1998
15889286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27846629 15889286 Gotowe biuro do wejścia na Powiślu.Układ pokoi na powierzchni jest zgodny z załączonym rzutem biura:3 duże pokoje, open space oraz 3 salki spotkań,WC na częściach wspólnych,Sala konferencyjna w wysokim standardzie dla najemców na piętrze,Aneks kuchen...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 270 PLN (65 zł/m2)

11
-
158 m2
1998
15887608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27787871 15887608 blisko stacji Metro Świętokrzyska--------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,40 m2 na 5 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 PLN (103 zł/m2)

1
-
15 m2
1960
15560396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21325207 15560396 Reprezentacyjna Kamienica Hoserów, lokal z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wynajem na cel biurowy lub kancelarię. Klatka schodowa posiada windę.Lokal posiada potencjał do aranżacji pomieszczeń według potrzeb Najemcy, bardzo ustawne, duże o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 730 PLN (90 zł/m2)

7
-
197 m2
1905