• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 337

15894431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27942656 15894431 Do wynajęcia wykończona w wysokim standardzie, umeblowana powierzchnia biurowa. Obecny podział powierzchni to gabinetypokoje, salki spotkań. Dostęp do tarasu z widokiem na panoramę Warszawy.Budynek:Szucha Premium Offices to nowoczesny i prestiżowy b...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 606 PLN (129 zł/m2)

11
-
337 m2
2017
15894436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27942654 15894436 Do wynajęcia klimatyczne biuro o powierzchni 44 m², usytuowane w pięknej, zabytkowej kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej. Lokal idealnie sprawdzi się na działalność biurową, kancelarię, pracownię lub siedzibę firmy.Biuro składa się z dwóch funk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 344 PLN (76 zł/m2)

11
-
44 m2
1927
15858071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27138372 15858071 Biuro 51m2 blisko Uniwersytetu Warszawskiego i Teatru Polskiego.Dwa pokoje z małym pomieszczeniem socjalnym i WC.Cena 95 złmkw. plus prąd wg zużycia.Dobry standard biurowy.Zapraszam na prezentację.Budynek:Kamienica z 1930r. położona blisko ul. Nowy Ś...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 845 PLN (95 zł/m2)

11
-
51 m2
1930
15706464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24302166 15706464 Biuro gotowe do wejścia od jużSalki konferencyjne na spotkania online i offline.Aneks kuchenny i WC na piętrze dla najemców.Bardzo dobry standard wykończenia.Brak bramek wejściowych.Cena najmu około: 3 450pln netto + VAT. Zapraszam do kontaktu.Budyne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 583 PLN (63 zł/m2)

11
-
41 m2
1998
15878165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27590174 15878165 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

76 175 PLN (81 zł/m2)

11
-
935 m2
1999
15841293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788360 15841293 Budynek:Budynek biurowy oferuje 7200 mkw. powierzchni najmu na ośmiu kondygnacjach naziemnych. Cechuje go idealna lokalizacja, zaledwie 5 minut pieszo od dworca Warszawa Centralna i CH. Złote Tarasy. W sąsiedztwie obiektu znajdują się liczne restaur...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 367 PLN (81 zł/m2)

11
-
250 m2
2000
15841282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788349 15841282 Gotowe biuro do wejścia na Powiślu.Układ pokoi na powierzchni jest zgodny z załączonym rzutem biura:3 duże pokoje, open space oraz 3 salki spotkań,WC na częściach wspólnych,Sala konferencyjna w wysokim standardzie dla najemców na piętrze,Aneks kuchen...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 365 PLN (65 zł/m2)

11
-
221 m2
1998
15893996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922701 15893996 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (373 zł/m2)

1
-
15 m2
2019
15412068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17948485 15412068 Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 176m2 na parterze, w tym częściowo antresola, z przeznaczeniem pod dowolną działalność: handlowo-usługową, biurową, medyczną, sportowo-rekreacyjną itp.Faktury WAT; cena 14000brutto plus media według zużycia.KONT...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
176 m2
-
15841289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788356 15841289 Do wynajęcia powierzchnia biurowa – 185 m², ul. ŻurawiaOferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 185 m², zlokalizowaną na 2. piętrze ul. Żurawiej.Biuro usytuowane jest w cichej części budynku, od...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 185 PLN (77 zł/m2)

11
-
185 m2
1882
15723185 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24631513 15723185 Jeżeli szukasz powierzchni biurowej na Powiślu oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie.Lokalizacja:Dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko urzędów oraz zaledwie 3 minuty jazdy samochodem od Placu Trzech Kr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 365 PLN (65 zł/m2)

11
-
221 m2
1998
15701268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24215188 15701268 Jeżeli szukasz powierzchni biurowej w Centrum oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie.Lokalizacja:Dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko urzędów oraz zaledwie 7 minut spacerem od Placu Konstytucji. To dos...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
1960