• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 175

15887532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785122 15887532 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.62 m2 na parterze budynku mieszkalnego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Żeromskiegopoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (94 zł/m2)

2
-
62 m2
1996
15886883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771324 15886883 niedaleko stacji Metra Stare Bielany----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow148 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczenia.poleca Property Office (...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 620 PLN (65 zł/m2)

2
-
148 m2
1996
15886895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771328 15886895 niedaleko stacji Metra Stare Bielany----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.210 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczeniapoleca Agencja Nieruchom...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 650 PLN (65 zł/m2)

3
-
210 m2
1996
15886367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27755890 15886367 Do wynajęcia ciekawy moduł magazynowy o powierzchni 623 mkw., usytuowany bezpośrednio przy bramie wjazdowej do budynku. Powierzchnia dosyć wysoka, jasna (dostęp światła dziennego).Przydział mocy w zależności od zapotrzebowania.Kilka wejść od strony b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 690 PLN (30 zł/m2)

1
-
623 m2
1980
15886173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27749862 15886173 Do wynajęcia moduł magazynowy o powierzchni 619 mkw., usytuowany wewnątrz kompleksu magazynowo - produkcyjnego.Powierzchnia wysoka, jasna, o regularnym kształcie.Przydział mocy w zależności od zapotrzebowania.Kilka wejść od strony budynku.Dostęp do b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 570 PLN (30 zł/m2)

1
-
619 m2
1980
15881258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27626497 15881258 Samodzielne piętro w budynku biurowym.Recepcja,10 pokoi biurowych,2 WC, kuchnia biurowa, sala konferencyjna.Biuro gotowe do wejścia, zapraszam na prezentację.Budynek:Nowoczesny budynek biurowy położony w unikalnej lokalizacji przy stacji metra Stare ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 361 PLN (77 zł/m2)

11
-
409 m2
2013
15871055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27453393 15871055 Do wynajęcia ciekawy, niezależny moduł magazynowy o powierzchni 283 mkw., z własną bramą na poziomie 0.Powierzchnia wysoka, jasna, o regularnym kształcie.Przydział mocy w zależności od zapotrzebowania.Szeroka brama, możliwość wjazdu do środka.Wejście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 056 PLN (32 zł/m2)

1
-
283 m2
1980
15869329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27406144 15869329 niedaleko stacji Metra Stare Bielany----------------------------------------Warszawa + Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.144 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w OKOLICACH Al. Zjednoczenia.poleca Agencja Nierucho...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 360 PLN (65 zł/m2)

4
-
144 m2
1996
15869327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27406143 15869327 niedaleko stacji Metra Stare Bielany----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.100 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczenia.poleca Agencja Nierucho...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (65 zł/m2)

4
-
100 m2
1996
15840909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786152 15840909 Do wynajęcia biuro przy metrze Stare Bielany.Bez barier, winda.W skład powierzchni wchodza:- duża sala open space (ok 60m2)- biuro na 3 stanowiska za szklanymi szybami (ok 12m)- pokoj ok 8m2 z oknem- kuchnia- toaletyIdealny dojazd ze wszystkich dziel...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 667 PLN (77 zł/m2)

11
-
100 m2
2013
15841055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787817 15841055 Moduł biurowy na 2 piętrze, do dowolnej aranżacji.Składa się z:- otwartego biura- pokoju na 4 biurka- pokoju na 4 biurka lub salę konferencyjną- kuchni - pokoju socjalnego (9m2)- magazynku (3m2)Biuro współdzieli toalety i korytarz z innymi najemcami...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 354 PLN (77 zł/m2)

11
-
122 m2
2013
15798343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26166893 15798343 Oferujemy biuro w top lokalizacji na Starych Bielach. - 100 mkw, 4p z windą- duży open space (ok 70m2) z oknami w stronę zachodnio- północną - jasny- mały, zamykany gabinet (ok 15m2) z dużym oknem- dwie toalety- wyłącznie dla tej powierzchni- kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 667 PLN (77 zł/m2)

11
-
100 m2
2013