• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 051

15691497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal na usługi lub biuro 24018190 15691497 Do wynajęcia 4-pokojowy 3-kondygnacyjny lokal usługowy 200 m2 Mokotów, Służewiec.Znakomicie doświetlony dzięki dużym oknom, doskonały na przychodnię, gabinet psychoterapeutyczny, gabinet kosmetyczny, salon piękności, biuro, kancelarię, biuro projekto...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (39 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15643921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal z klimatyzacją 23141938 15643921 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 46 m2, w zabudowie szeregowej, w budynku z 2004 r., Mokotów, Siekierki.Lokal po remoncie, duża witryna i miejsce na szyld. Idealny na sklep wyposażenia wnętrz. Cena: 2 900 zł netto + prąd wg zużycia. Kaucja 4551 z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (63 zł/m2)

11
-
46 m2
2004
15407549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie biuro, klimatyzacja 17864738 15407549 Do wynajęcia biuro 35m2, piętro 113 z windą, Mokotów Stegny.Idealne dla niewielkiej firmy. Jest możliwość elastycznego zwiększenia najmowanej powierzchni.Cena: 2310 zł (65 złm2) netto + 25złm2 opłaty administracyjne i media. Wymagana kaucja.Pomieszcz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 310 PLN (66 zł/m2)

1
-
35 m2
2003
15859568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169105 15859568 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 58 m², zlokalizowany na Górnym Mokotowie – jednej z najbardziej prestiżowych i dobrze skomunikowanych części Warszawy.Powierzchnia przeznaczona jest na działalność biurową i doskonale sprawd...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 350 PLN (75 zł/m2)

11
-
58 m2
1960
15859566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169102 15859566 Biuro składające się z 5 pokoi i recepcji.Powierzchnia z przeznaczeniem na działalność biurową.• Standard powierzchni:- otwierane okna;- wykładzinę podłogową; - okablowanie elektryczne i teletechniczne;- instalację światłowodową;- całodobowa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 775 PLN (75 zł/m2)

11
-
77 m2
1960
12424341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15887 12424341 Powierzchnia usługowo-magazynowa parter skladowanie 6m wysoki duże drzwi wjazdowe podłoga betonowa budynek murowany nie ogrzewany bardzo dobry dojazd tira,teren z ochroną ogrodzonyPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 450 PLN (25 zł/m2)

2
-
338 m2
1980
15867346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27344103 15867346 Oferujemy wynajem lokalu biurowego o łącznej powierzchni 82,64 m2 przy ul. Czerniakowskiej (róg Chełmskiej).Trzy przechodnie pokoje - do każdego pokoju jest bezpośrednie wejście z korytarza. Istnieje możliwość wynajmu całości, ale również części: 1-g...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 740 PLN (70 zł/m2)

11
-
82 m2
1990
15549355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20937357 15549355 wynajmę dwa magazyny okazyjna cena dobra lokalizacja rampa,winda towarowa do 1600kg. 1.magazyn wielkosci 240 m2,drugi magazyn 450 m2 ogrzewane w okazyjnej cenie28.50zł z ogrzewaniem+prąd wg licznika-siłaPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 840 PLN (29 zł/m2)

11
-
240 m2
1980
12057718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15883 12057718 Wynajme magazyn 110m2 parter rampa ogrzewany 4m wysoki od zaraz ,50m2 3piętro winda okazyjna cena 23złm2 z mediami bardzo dobra lokalizacja rózna działalnośCMAGAZYN 420M2 BIURO 110 M2 OGRZEWANY CENA 23ZŁM2 BIURO 45ZŁM2 PARKING OCHRONA MAGAZYN 5M WYSO...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 530 PLN (23 zł/m2)

1
-
110 m2
1980
14262146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15908 14262146 wynajmę magazyn 410m2 3 piętro winda rampa wys.4m okazyjna cena 22złm2 wejscie bezpośrednio z windy o udzwigu 1000kg biura od 20m cena 35 złPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów prawa, a jedynie zapr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 020 PLN (22 zł/m2)

1
-
410 m2
1980
15834718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mokotów Plaza | 327 m² | Elastyczny Najem 26745302 15834718 BEZPOŚREDNIO OD REPREZENTANTA WYNAJMUJĄCEGO Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 327,21 m² netto (378,13 m² brutto), usytuowaną na 1. piętrze prestiżowego biurowca Mokotów Plaza przy ul. Postępu 6.To oferta idealna dla fir...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 120 PLN (48 zł/m2)

11
-
378 m2
-
15834720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ponajem Biuro 488m Mokotów lotnisko nowy budynek 26745304 15834720 Oferujemy atrakcyjną powierzchnię biurową 488m2 do podnajmu w nowoczesnym budynku na Mokotowie-Służewcu.. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń, idealna dla firm poszukujących dobrej lokalizacji, świetnej komunikacji i wysokiego standardu techniczn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 654 PLN (100 zł/m2)

11
-
488 m2
-