• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 155

15836990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ładne biuro 29m dobra lokalizacja Rondo Wiatraczna 26724128 15836990 Zapraszam do wynajmu biura w kompleksie serwisowanym przy Rondzie Wiatraczna. Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 42m2, umeblowanego, odmalowanego i gotowego do wejścia. Poza nim rezydenci mają również dostęp do świeżo odnowionej kuchni oraz łazienki...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (100 zł/m2)

11
-
29 m2
-
15792924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne Biuro przy SKM Gocławek 26027135 15792924 Nowoczesne Biuro przy SKM Gocławek - Przestrzeń, która napędza biznes!Szukasz biura, do którego Twoi pracownicy dojadą bez korków? Prezentujemy jasną, elastyczną powierzchnię w nowoczesnym biurowcu klasy B na Pradze-Południe. To miejsce, gdzie profes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 825 PLN (65 zł/m2)

11
-
181 m2
-
15653792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro serwisowane dla 4 osób | PRAGA 23359690 15653792 Standardowe warunki najmu:Okres najmu: standardowo 12 miesięcy, z możliwością zawarcia umowy na czas dłuższy, krótszy lub nieokreślonySale konferencyjne: pakiet godzin do wykorzystania bez dodatkowych opłatUsługi w cenie: szybki internet, kawa i herb...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (130 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15893916 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922292 15893916 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14,30 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 041 PLN (74 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15893904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922291 15893904 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,10m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 682 PLN (73 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15893910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922290 15893910 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,70 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 726 PLN (75 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15759274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25336721 15759274 Przedmiotem oferty jest nowoczesna powierzchnia biurowa położona na 4. piętrze budynku przy ul. Płowieckiej, w dzielnicy Gocławek, Warszawa – Praga Południe.Powierzchnia biurowa netto wynosi 173,72?mkw. i obejmuje cztery przestronne pomiesz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 466 PLN (85 zł/m2)

11
-
205 m2
1990
15752730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO KALEŃSKA W POBLIZU RONDA WIATRACZNA 25220273 15752730 BIURO KALEŃSKA W POBLIZU RONDA WIATRACZNA Klimatyczne biuro w budynku starej fabryki na Pradze Południe obok węzła Rondo Wiatraczna Powierzchnia 57,8 m2, trzy pokoje. Parter w budynku jednopiętrowym. Teren monitorowany , łatwy dojazd, brak strefy pł...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kaleńska

3 150 PLN (55 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15887953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27797875 15887953 Lokal narożny o przeznaczeniu handlowo-usługowym na parterze budynku apartamentowego. Wykończony, kuchnia i łazienka wydzielone z części głównej, bardzo ładnie wkomponowane w całość powierzchni.Wysokość 360cm. Lokal widoczny z ulicy, duże witryny.Kli...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 100 PLN (105 zł/m2)

2
-
87 m2
2018
15808639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26400146 15808639 Biuro do wynajęcia – 200 m², Saska Kępa, układ gabinetowyDo wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 200 m² w kameralnym budynku biurowym na Saskiej Kępie.Układ gabinetowy zapewnia komfort pracy i możliwość wydzielenia st...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
200 m2
2000
15882077 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657169 15882077 Powierzchnia biurowa 1439 mkw na jednym pietrze, do zaaranżowania zgodnie z planami Najemcy.Budynek:Budynek biurowy klasy B, budowa zakończona w 1996 r. Zlokalizowany na warszawskiej Pradze. 12.000 m2 powierzchni biurowej, 8 kondygnacji naziemnych, 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 651 PLN (62 zł/m2)

11
-
1439 m2
1996
15849066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26957764 15849066 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana na III piętrze budynku biurowego.Łączna powierzchnia użytkowa: ok. 200 mkwUkład pozwala na wydzielenie 7 niezależnych gabinetów, aranżację sali konferencyjnej, stworzenie recepcji w strefie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (52 zł/m2)

11
-
200 m2
1996